PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telogic - nowy operator w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telogic-nowy-operator-w-polsce-2104.html
QR Code
Telogic - nowy operator w Polsce

Michał Gruszka, 28 września 2007, 10:48
Tagi: MVNE, MVNO (Mobile Virtual Network Operator), Telogic

Telogic, firma z branży MVNE poinformowała dziś o swoim wejściu na polski rynek.

Firma ma zamiar stać się pierwszym naprawdę działającym MVNE w kraju i zapowiedziała, że uruchomi pierwszego wirtualnego operatora Mobile Virtual Network Operator (MVNO) w krótkim czasie.

Jako MVNE, Telogic pozwala firmom na oferowanie usług telefonii komórkowej, przy użyciu infrastruktury istniejących operatorów (Mobile Network Operators - MNO). Telogic zapewnia swoim klientom wszystkie potrzebne do tego usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, biling, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów.

Telogic Poland jest sponsorem konferencji MVNO, która odbędzie się w dniach 4-5 października b.r., której gościem specjalnym będą: Per Eric Angman – CEO firmy Telogic, oraz Jens Fricke – współwłaściciel i dyrektor, którzy poprowadzą sesję pt. “Rola MVNE w strategicznym łączeniu MVNO z MNO”.

O firmie Telogic

Telogic posiada swoją centralę w Kopenhadze i jest największą firmą typu MVNE w Europie, która uruchomiła już 15 operatorów MVNO w pięciu krajach. Telogic dostarcza usługi w zakresie telefonii komórkowej, stacjonarnej i szerokopasmowego dostępu do internetu i jest pośrednikiem między operatorami a firmami typu MVNO. Może się nim stać każda firma posiadająca swoją markę, dużą bazę swoich klientów, lub operator telefonii nie posiadający infrastruktury mobilnej. Telogic pozwala MVNO skupić się na sprzedaży i marketingu, bez konieczności zajmowania się sprawami telekomunikacyjnymi.

Źródło: DENOISERS, telix

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości