PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Testy bankowości mobilnej Plusa i BZ WBK

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/testy-bankowosci-mobilnej-plusa-i-bz-wbk-9183.html
QR Code
Testy bankowości mobilnej Plusa i BZ WBK

Maciej Celmer, 13 maja 2011, 14:42
Tagi: Bankowość mobilna, BZ WBK, Plus, Testy

Operator sieci Plus i Bank Zachodni WBK 11 maja br. rozpoczęli dwumiesięczne testy wspólnego projektu bankowości mobilnej. Wyselekcjonowana grupa abonentów sieci Plus i klientów BZ WBK sprawdzi innowacyjne rozwiązania mBankingu, których komercyjne wdrożenie planowane jest jeszcze w tym roku.

[quote 0="Krzysztof Kilian, I Wiceprezes Zarządu Polkomtel S.A."gender="m"]Spodziewam się, że już w drugim półroczu będziemy gotowi do zaoferowania usług finansowych naszym abonentom. Testy, które właśnie rozpoczęliśmy mają pomóc nam w zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności produktów. Zależy mi, aby nasi abonenci mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z synergii kompetencji Plusa i BZ WBK[/quote]

Testerzy sprawdzą działanie mobilnego konta osobistego w środowisku rzeczywistym – będą dokonywać realnych płatności w prawdziwych sklepach, przelewać prawdziwe pieniądze na konta i zarządzać swoimi środkami za pośrednictwem nowych kanałów dostępu.

Tadeusz Kościński, dyrektor Obszaru Direct Banking Banku Zachodniego WBK powiedział:

Chcemy umożliwić klientom Plusa prosty, bezpieczny i przyjazny dostęp do ich pieniędzy. Dziś niemal każdy ma telefon komórkowy i korzysta z niego codziennie. Jest to idealne urządzenie, dzięki któremu możemy mieć dostęp do swoich pieniędzy, w miejscu i czasie, w którym są nam potrzebne

Rozwój, wdrożenie i komercjalizację w sieci sprzedaży operatora prowadzi dedykowana spółka zależna Polkomtel Business Development.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości