PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TomTom przedstawia nową wersję aplikacji TomTom dla iPhone

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tomtom-przedstawia-nowa-wersje-aplikacji-tomtom-dla-iphone-7285.html
QR Code
TomTom przedstawia nową wersję aplikacji TomTom dla iPhone

Mariusz Burski, 17 marca 2010, 09:50
Tagi: GPS, iPhone, nawigacja, TomTom

TomTom, wiodący światowy dostawca przenośnych urządzeń nawigacyjnych i map, ogłosił dzisiaj wprowadzenie kilku istotnych ulepszeń popularnej aplikacji TomTom na iPhone, w tym lokalne wyszukiwanie przez Google. Funkcja ta, w połączeniu z rozwiniętą integracją z interfejsem iPhone, zapewnia optymalne trasy i bardziej intuicyjne nawigowanie. Najnowszą wersję nawigacji TomTom dla iPhone (wersja 1.3) można nabyć od dzisiaj w App Store.

"TomTom nieustannie poszerza swoją ofertę najnowszych rozwiązań nawigacyjnych dla wciąż rosnącej grupy użytkowników nawigacji TomTom na iPhone" – powiedział Andrzej Kasprzyk, Senior VP Sales na terenie Europy Wschodniej i Rosji. "Wśród wielu ulepszeń wprowadzonych w najnowszej wersji aplikacji, lokalne wyszukiwanie TomTom wspomagane przez Google, zapewnia użytkownikom dynamiczne i nieograniczone wyszukiwanie dowolnej lokalizacji. To sprawia, że aplikacja TomTom dla iPhone jest jeszcze bardziej przydatna w codziennym życiu" – dodaje Andrzej Kasprzyk.

TomTom dla iPhone w wersji 1.3 zawiera zaawansowane funkcje, które są dostępne za darmo dla dotychczasowych klientów aplikacji:

  - Lokalne wyszukiwanie wspomagane przez Google - aplikacja TomTom dla iPhone zawiera teraz niezliczoną ilość Użytecznych Miejsc (POI). Użytkownicy aplikacji TomTom mogą wykorzystywać najnowsze lokalizacje określone przez Google, aby zlokalizować np. dowolną restaurację lub centrum handlowe.
  - Przybliżanie i oddalanie widoku - zintegrowana z jedną z najpopularniejszych funkcji iPhone, najnowsza wersja aplikacji TomTom pozwala na szybkie przybliżanie i oddalanie widoku mapy.
  - Aktualizacja map - aplikacja TomTom na iPhone zawiera teraz najnowsze mapy firmy TomTom, uznawane za najlepsze pod względem dokładności.
  - Automatyczna zmiana trybu widoku - dla bezpieczeństwa kierowców, aplikacja TomTom oblicza lokalne godziny wschodu i zachodu słońca, aby automatycznie dostosować jasność ekranu podczas jazdy.
  - Funkcja ściszania muzyki - ta funkcja gwarantuje, że nigdy nie przegapisz instrukcji słownych TomTom w czasie słuchania muzyki na iPhone. Aplikacja automatycznie dostosuje głośność odtwarzanej muzyki, tak aby instrukcje głosowe dotyczące trasy były głośne i wyraźne.
  - Funkcja dodawania lokalizacji do TomTom - zapisywanie lokalizacji z innych aplikacji na iPhone oraz przeglądarek internetowych w aplikacji TomTom.

Aplikacja TomTom oferuje te same, doskonałe właściwości nawigacji co w dedykowanych urządzeniach firmy, w tym Asystenta Pasa Ruchu (Advanced Lane Guidance) i unikalną technologię IQ Routes, która wyznacza najszybsze trasy bazując na historycznych pomiarach prędkości, aby zawsze znaleźć najbardziej odpowiednią trasę, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Asystent Pasa Ruchu stanowi natomiast doskonałą pomoc na skomplikowanych skrzyżowaniach i rozjazdach, z odpowiednim wyprzedzeniem wskazując pas ruchu, który należy wybrać aby bezproblemowo dotrzeć do celu.

Cena i dostępność:
Kontynentalne i regionalne wersje aplikacji TomTom dla iPhone dla użytkowników Edge iPhone 3G, iPhone 3GS oraz iPod Touch, są dostępne od dzisiaj w http://www.tomtom.com/tomtom-app

Nowa wersja oprogramowania jest dostępna bezpłatnie dla aktualnych posiadaczy aplikacji TomTom dla iPhone. Dla nowych użytkowników jest ona dostępna wraz z mapami Europy Zachodniej za 59,99 Euro.


Źródło: TomTom

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości