PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TP i Allegro internetowymi firmami godnymi zaufania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tp-i-allegro-internetowymi-firmami-godnymi-zaufania-9294.html
QR Code
TP i Allegro internetowymi firmami godnymi zaufania

Maciej Celmer, 2 czerwca 2011, 12:06
Tagi: Allegro.pl, Dell, Internet, nagroda, Telekomunikacja Polska (TP SA), Toshiba

Zwycięzcami badania konsumenckiego European Trusted Brands w kategorii Komputer osobisty zostały marki Toshiba oraz Dell. Najbardziej godną zaufania firmą internetową w opinii Polaków jest Telekomunikacja Polska oraz Allegro.

Marka Toshiba – zdobywca Złotego Godła została doceniona przez 18% Polaków. Jest uważana za markę praktyczną i popularną. Zdobywca Kryształowego Godła – marka Dell została doceniona przede wszystkim za jakość, wizerunek i zrozumienie potrzeb klienta. Marka Dell charakteryzuje się też bardzo wysokim poziomem rekomendacji.

W kategorii Firma internetowa Złote Godło zdobyła Telekomunikacja Polska, Kryształowe Godło – Allegro. Markę Telekomunikacja Polska wskazywały osoby zamieszkujące w większych niż jednoosobowe gospodarstwach domowych oraz osoby w wieku 40-49 lat. Telekomunikacja Polska jest kojarzona z marką o długich tradycjach i aktywną społecznie. Markę Allegro chętnie wybierały osoby młode w wieku do 30 lat, głównie mężczyźni. Marka Allegro została doceniona przez respondentów za jakość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Jest też często określana jako praktyczna, dobrze znana oraz nowoczesna.

Wyniki badania European Trusted Brands są podstawą do przyznania nagród - Złotego i Kryształowego Godła, przy czym zdobycie jednej statuetki nie wyklucza możliwości otrzymania drugiej. Złote Godło to nagroda w kategorii ilościowej, w której respondenci spontanicznie wskazują Najbardziej Godną Zaufania Markę. Kryształowe Godła, przyznawane są w kategorii jakościowej, w której marki oceniane są przez badanych według 4 kryteriów: jakości, stosunku wartości do ceny, silnego wizerunku oraz zrozumienia potrzeb klienta.

Źródło: Reader`s Digest

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości