PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TP i Netia mają usprawnić BSA

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tp-i-netia-maja-usprawnic-bsa-488.html
QR Code
TP i Netia mają usprawnić BSA

UKE wzywa do usunięcia nieprawidłowości z obsłudze klientów usługi BSA przechodzących z TP do Netii.

Pomimo informacji o podjęciu przez Telekomunikację Polską S.A. i Netię S.A. wspólnych prac nad rozwiązaniem problemu opóźnień w aktywacji, do Urzędu Komunikacji Elektronicznej wciąż napływa bardzo duża ilość skarg otrzymywanych od konsumentów, dotychczasowych użytkowników usługi neostrada tp, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług dostępu do Internetu świadczonych przez Netię w oparciu o tzw. Bitstream Access (BSA).

Prezes UKE 28 lutego 2007 r. zwrócił się do TP i Netii o wyeliminowanie w terminie do 7 marca 2007 r. powstałych trudności, rozpatrzenie wszystkich zaległych skarg i reklamacji abonentów oraz doprowadzenie do sytuacji, w której okres przerwy w świadczeniu usług szerokopasmowych na rzecz użytkownika przejmowanego przez Netię, jeśli umowa nie stanowi inaczej, nie trwał dłużej niż 12 godzin.

Po 7 marca 2007 r. Prezes UKE oczekuje na przesłanie szczegółowej informacji o podjętych i planowanych działaniach, które zapewnią prawidłową współpracę obu operatorów na zasadach dających gwarancje zachowania praw użytkowników końcowych. W następnej kolejności przeprowadzone zostaną postępowania kontrolne.

Prezes UKE zwrócił się także o niezwłoczne wskazanie osób lub komórek organizacyjnych, wraz z podaniem danych kontaktowych (w tym adresów e-mail), na które UKE będzie mógł przekazywać do pilnego rozpatrzenia wpływające do urzędu skargi związane z implementacją usługi BSA.

Źródło: UKE

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

adidas nmd human race... 7.02.2018, 10:03

adidas-future... 7.02.2018, 09:56

adidas tubular defiant... 7.02.2018, 09:49

Nike air jordan... 7.02.2018, 09:40

adidas zx 700 homme noir 7.02.2018, 09:34

Archiwum wiadomości