PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TP oskarża UKE o ujawnienie tajemnicy handlowej

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tp-oskarza-uke-o-ujawnienie-tajemnicy-handlowej-280.html
QR Code
TP oskarża UKE o ujawnienie tajemnicy handlowej

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Telekomunikacja Polska poinformowała, że musiała wycofać z konsultacji UKE kilka projektów promocji usług, które miały wejść w życie 1. kwietnia. Powodem tego jest upublicznienie informacji o konsultacjach przez Urząd.

Chodzi o 3 promocje:

  • Plan tp zawsze za darmo - zakłada on bezpłatne połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce (limit na żądanie UKE - 2 tys. minut, aby konkurencja mogła zaoferować podobny plan) za 109 zł brutto miesięcznie. Naliczanie sekundowe bez opłaty inicjacyjnej. o tej promocji pisaliśmy w Nowa taryfa w TP - zawsze za darmo.
  • 120 minut za darmo z Poleceniem zapłaty lub Zleceniem stałym - dla korzystających z tych form płatności 20 minut co miesiąc przez 6 miesięcy gratis. Do tej pory promocja była dostępna tylko dla tego pierwszego sposoby płatności.
  • Karty telefoniczne tp z impulsami gratis

TP zażądała podania przez UKE podstaw prawnych, które zezwalają UKE na podanie do publicznej wiadomości planów TP dotyczących przyszłych ofert. Przedstawiciele TP twierdzą, że w związku z tym ponieśli także bliżej nieokreślone straty związane z pracą działu marketingu i druku materiałów. TP ma także pretensje o to, że w ten sposób jej plany poznała konkurencja. Według TP, żaden zachodni regulator nie prowadzi podobnych praktyk ujawniania szczegółów konsultacji.

Materiały dotyczące promocji Karty telefoniczne tp z impulsami gratis po raz pierwszy zostały wysłane do UKE z zastrzeżeniem, że są to tajemnice handlowe przedsiębiorstwa - poprzednie promocje nie miały takiego zastrzeżenia.

TP zastanawia się czy wstrzymać oferty promocyjne do czasu wyjaśnienia sytuacji.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości