PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TP szykuje radykalne zmiany w spółce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tp-szykuje-radykalne-zmiany-w-spolce-394.html
QR Code
TP szykuje radykalne zmiany w spółce

Za dwa tygodnie Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji od listopada zeszłego roku, zaprezentuje swoją wizję rozwoju oferty spółki. Za nią pójdą radykalne, kadrowe zmiany - podaje Puls Biznesu.

Celem zmian jest szybsze budowanie spójnej i kompletnej oferty w TP i Centertelu. Grupa chce aby działania marketingu i sprzedaży były koordynowane z jednego miejsca. Dlatego zaprezentuje wkrótce nową strukturę i odświeży ofertę usług. Prawdopodobnie marketingiem w całej Grupie TP zajmie się Iwona Kossmann, będzie też wspólny "finansowy" - Jacek Murawski, odpowiedzialny za finanse w Centertelu, będzie prawdopodobnie już tylko szefem Wirtualnej Polski, które to stanowisko piastuje od sierpnia zeszłego roku.

Maciej Witucki chce postawić na usługi mobilne i dostęp szerokopasmowy. Te pierwsze mają na celu utrzymanie wskaźników finansowych na dotychczasowym poziomie, drugie - zapewnienie wzrostów w przyszłości. Operator chce więcej inwestować w rozwój telefonii internetowej (VoIP) i usługi konwergentne. Powoli rozwijana będzie oferta telewizji interaktywnej (videostrada tp) i internetowej wypożyczalni wideo. Obie usługi sprzedają się dziś równie fatalnie.

Jak czytamy w Pulsie Biznesu, Maciej Witucki w pierwszych dniach marca ogłosi też zmiany kadrowe na kluczowych stanowiskach w Grupie TP. Dotkną one zarówno samą TP, jak i Centertela. Zarządy obu spółek zostaną prawdopodobnie odchudzone. Prawdopodobnie ze stanowiskiem pożegna się Jean-Marc Vignolles, prezes Centertela od 2005 roku. Na jego następcę typowana jest Grażyna Piotrowska-Oliwa, która do tej pory odpowiadała za kontakty z regulatorem.

Źródło: Puls Biznesu, PAP

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości