PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Trzy nowe smartfony 4G od HTC

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/trzy-nowe-smartfony-4g-od-htc-8329.html
QR Code
Trzy nowe smartfony 4G od HTC

Maciej Celmer, 10 stycznia 2011, 14:48
Tagi: HTC, HTC EVO 4G, HTC Inspire 4G, HTC ThunderBolt

HTC Corporation, międzynarodowa korporacja projektująca smartfony, zaprezentowała na targach Consumer Electronic Show (CES) w Las Vegas trzy nowe smartfony 4G, przeznaczone dla trzech operatorów komórkowych w USA, umacniając pozycję lidera technologii 4G.

HTC wprowadziła pierwszy na świecie smartfon 4G w 2008 roku i pierwszy smartfon z systemem Androi i technologią 4G w roku 2010. Pełna oferta smartfonów 4G w USA, włącznie z telefonami - HTC EVO 4G, HTC T-Mobile G2 i HTC T-Mobile MyTouch 4G liczy obecnie sześć urządzeń.


HTC i operator komórkowy Sprint zaprezentowały nowy HTC EVO Shift 4G, smartfon z wysuwaną klawiaturą QWERTY. HTC EVO 4G umożliwił korzystanie z technologii 4G. Wraz z nowym modelem HTC EVO Shift 4G Sprint i HTC oferują pełne portfolio telefonów 4G na rynku. Kompaktowy smartfon HTC EVO Shift 4G z wysuwaną klawiaturą QWERTY w cenie 149,99 USD jest kierowany do masowego odbiorcy, chcącego korzystać z technologii 4G.


HTC ThunderBolt, debiutujący w sieci Verizon, jest jednym z pierwszych smartfonów LTE i krokiem Verizon Wireless w kierunku oferowania rozwiązań w technologii 4G. Nowatorskim rozwiązaniem zintegrowanym z mechanizmami HTC Sens jest możliwość komunikacji przez Skype za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Technologia ta umożliwia komunikację za pośrednictwem głosu lub wideo, pozwalając ponad 100 milionom aktywnych użytkowników Skype łączyć się ze sobą za pośrednictwem różnych sieci i urządzeń. Ekran o przekątnej 4,3 cala, przednia i tylna kamera, obsługa technologii DLNA, procesor Qualcomm 1GHz Snapdragon i najnowsza wersja HTC Sense czynią z HTC ThunderBolt jeden z najbardziej zaawansowanych smartfonów multimedialnych na rynku.

HTC łączy też siły z AT&T prezentując pierwszy smartfon 4G dla sieci AT&T’s HSPA+ - HTC Inspire 4G. HTC Inspire 4G jest pierwszym urządzeniem w USA, które wykorzystuje usługi serwisu htcsense.com. Pomaga on między innym odnaleźć na mapie pozycję zgubionego telefonu, wysłać poprzez Internet komendę uruchomienia dzwonka telefonu, nawet w trybie wyciszenia, a w razie konieczności usunąć zdalnie dane z telefonu. Telefon oferuje łączność 4G HSPA+ aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, dźwięk dookólny Dolby SRS i aktywne wyciszanie szumów. Cienka obudowa wykonana jest z jednego bloku aluminium.

John Wang, chief marketing officer w HTC Corporation powiedział:

W HTC nieustannie szukamy nowych sposobów ułatwiania korzystania z telefonów. Nie wierzymy w innowacje dla nich samych, ale staramy się poznać potrzeby naszych klientów, by zaoferować rozwiązania dające prawdziwe benefity użytkownikom. Ten sposób myślenia o innowacjach leży u podstaw naszej kampanii reklamowej.

Źródło: HTC

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości