PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TV-OUT w iPhone'ie - nowe możliwości

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tv-out-w-iphone-ie-nowe-mozliwosci-5182.html
QR Code
TV-OUT w iPhone'ie - nowe możliwości

Piotr Baranowski, 8 grudnia 2008, 16:17
Tagi: Apple, iPhone, rozrywka

Najnowsza wersja SDK przeznaczona dla telefonów Apple pozwala na skorzystanie z funkcji TV-Out. Do tej pory programistom brakowało jedynie odpowiednich funkcji w programowaniu. Pierwszą aplikacją, która wykorzystuje wyjście TV jest Moto Chaser, wyścigi motocyklowe.


Moto Chaser jest jedną z najpopularniejszych gier dostępnych w sklepie Apple'a. Koszt zakupu gry wynosi 99 centów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

MariOO 8.12.2008 @ 18:40
Jeszcze trochę i będziemy mieli w telefonach kino domowe .. wyjście cyfrowe na głośniki 5.1 oraz złącze HDMI.

Myślicie że to dobry pomysł ? ..dla mnie bomba :)
KLARA 9.12.2008 @ 09:36
Oby nie zapomnieć przez te bajery do czego służy telefon :)
krzychu.pl 9.12.2008 @ 19:44
Dobrych gier jest obecnie więcej na iPhony niż na Nokie (N-Gage), i można je dostać taniej.
Szkoda tylko, że nadal cenowo iPhone nadal kosztuje...
Biorąc pod uwagę grafikę na początku N-Gage jako starsza platforma wiodła prym, teraz już jest bardzo podobnie. TV-Out w przypadku iPhona jest czymś nowym bo posiadacze np Nokii n95 mają to już od dawna.

Mogłoby jeszcze dać Apple obługę MMSów bo to przykre, żeby w takim telefonie za pomocą innych programów można wysyłać taką podstawową rzecz jak MMSy bo producent tego nie przewidział.
321dario 11.12.2008 @ 10:44
Gierki na iPhone'a to sa dla malych dzieci.Watpie aby mnie sie chcialo podlaczac ipka pod TV i grac,a konsola mialaby sie kurzyc?
Apple nie udostepni MMS'ow jak i przesylu Bluetooth,wynika to z ich nedznej polityki.
annubis17 11.12.2008 @ 19:57
No proszę, nawet nie widziałem że iphon ma takie funkcje fajne:)
ANN 27.12.2008 @ 16:41
Witam :) Ja tam nie mam nic przeciwko takim udoskonaleniom w telefonach, w końcu telefon od wielu lat nie służy już tylko do dzwonienia i ja się z tego cieszę:) Niejednokrotnie zanudzając się w pociągu, autobusie czy nawet w domu :) włączam sobie telefonik i gram, oglądam filmiki, zdjęcia, teledyski czy słucham muzyki, i nie uważam aby gry w iPhone były dla małych dzieci.
Pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16