PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ulepszona oferta iPlus

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ulepszona-oferta-iplus-8726.html
QR Code
Ulepszona oferta iPlus

Maciej Celmer, 8 marca 2011, 10:56 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 8 marca 2011 o 11:12)
Tagi: internet mobilny, iPlus, Plus, Polkomtel

Od dzisiaj dostępna jest nowa, ulepszona oferta mobilnego dostępu do Internetu w sieci Plus.

Do zmian należą:

  • uśrednienie abonamentu prywatnego - 60,90 i 75,90 - nowy za 70 zł,
  • uśrednienie abonamentu firmowego - 49 i 59 - nowy 54 zł,
  • prywatne abonamenty będą zaokrąglone - 35, 50, 70, 110 i 160 zł,
  • firmowe abonenty będą zaokrąglone - 28, 38, 54, 88 i 128 zł,
  • opłata aktywacyjna w promocji "Weź na próbę" zmniejszona do: 9 zł w taryfach prywatnych i do 7 zł w taryfach firmowych
  • większe limity transmisji danychy w ofertach firmowych: 1,5 GB; 4 GB ;8 GB ;25 GB ;45 GB;
  • większa prędkość w iPlus 50 prywatny i 38 firmowy - 3 Mb/s - pobieranie, 768kb/s - wysyłanie
  • większa prędkość w iPlus 28 firmowym - 2 Mb/s - pobieranie, 512 kb/s - wysyłanie
reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 8.03.2011 @ 11:08
Zastanawiam się czy ulepszenie oferty, było czymś spowodowane? Było odpowiedzią na coś?
Czy poprostu Plus rozwijając się, regularnie ulepsza/ modyfikuje oferty?
Majka 8.03.2011 @ 12:42
wydaje mi się, że teraz każdy operator ulepsza swoje oferty, żeby zachować swoją pozycję na rynku. Przykładowo konkurencyjna Orange jakiś czas temu dość znacznie zmodyfikowała swoja ofertę biznesową, wprowadzając możliwość wyboru co do złotówki wysokości planu taryfowego (oferta dopasowana), to teraz logiczne Plus musiał coś zrobić. Takie działania, są jak najbardziej potrzebne operatorom, jak i klientom danej sieci.
expert gsm 8.03.2011 @ 13:39
Czytając powyższe opinie to zastanawiam się ile plus płaci za bycie klakierem.
Co do oferty plusa to moim zdanie modyfikacji nie wymaga aż w tak wielkim stopniu wachlarz kwotowy abonamentów tylko zwiększenie dostępności usługi przynajmniej 3G nie mówiąc już o UMTS, w wiejskich obszarach naszego kraju.

Jak na dzień dzisiejszy nawet technologia EDGE kiepsko działa, wiem bo walczyłem z biurem technicznym iPlus i kilkakrotnie otrzymywałem odpowiedź że mały transfer jest spowodowany przeciążeniem nadajnika i nie wiadomo kiedy dany nadajnik będzie rozbudowany. Niestety na to nie był o rady bo prawo telekomunikacyjne nie przewiduje transferów minimalnych, więc według tego prawa operator wywiązywał się z umowy, a to że na otwarcie np.wp.pl czekałem kilkanaście minut to wydawało się nieważne.

Pozdrawiam
P.S.Przed zakupem warto przetestować czy w danej okolicy dana usługa działa ale nie według mapki ale w rzeczywistości.
omen 14 8.03.2011 @ 16:50
No wiadomo, że każdy operator ulepsza swoje oferty, co z tego, że np. iplus będzie zarabiał na jednym kliencie więcej niż Orange, jeżeli tych klientów zostanie im coraz mniej, każdy przeniesie się do sieci gdzie ceny są niskie. Nikt nie chce przepłacać za internet. Bardzo dobrze, że wszyscy operatorzy obniżają ceny, bo wtedy jest tylko lepiej dla klienta, ma większy wybór i to za niższą cenę.
Więc miejmy nadzieję, że te obniżanie cen prędko nie ustanie i już niedługo będziemy mogli mieć dostęp do internetu za naprawdę bardzo niską cenę, jak inne kraje Europy.
Wanda 8.03.2011 @ 18:06
expert gsm-bez przesady z tym klakierstwemCzasem chwalenie oferty, która wcale nie jest najlepsza wynika ze słabszego rozeznania na rynku. W ofertach głosowych także z naszego profilu dzwonienia.Transmisję danych jest łatwiej porównywać :),tylko jakość sieci różna.
Jeżeli jesteś skazany naEDGE to używaj Opery z opcją Turbo. To takie przeniesienie możliwości Opery Mini z telefonu na komputer.Dodatkowo można wyłaczyć wtyczki, czy grafikę całkowicie... Strony"ważą"coraz więcej i faktycznie trudno mówić o komforcie z prędkościami pokroju EDGE i bez użycia jakiejkolwiek kompresji.
Odnośnie mapek to słusznie zauważyłeś, że mijają się one z rzeczywistością a już rozgraniczenie jaka technologia jest dostepna w budynku i na zewnątrz to już całkowita przesada.
Ja na jakość Plusa nie narzekam, ma najlepszy zasięg w interesujących mnie miejscach.
Odnośnie transmisji danych - może spróbowałbyś Orange Free na Kartę kupione na Allegro? 124zł za 25 gigabajtów ważne 10 miesięcy, lub 40 za 7 na 5
karola 10.03.2011 @ 15:55
@Majka- jest w tym sporo racji, tylko , że wybierając operatora trzeba również spoglądać na to czy stawiają na rozwój. Mobilny powinien być wygodny, a zasięg cdma jest już w konkurencyjnych sieciach jakiś czas. niebawem iPlus wprowadza cdma, orange pracuje nad zwiększeniem zasięgu HSPA+DC

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16