PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Unified Communications bezpłatnie z pakietem Netia Business Office

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/unified-communications-bezplatnie-z-pakietem-netia-business-office-9882.html
QR Code
Unified Communications bezpłatnie z pakietem Netia Business Office

Maciej Celmer, 14 grudnia 2011, 15:49
Tagi: Netia, Netia Business Office, Unified Communications

Każda firma, która zamówi kompleksowy pakiet telekomunikacyjny Netia Business Office (BO), dla każdego użytkownika usługi otrzyma bezpłatnie narzędzia z najnowszej oferty komunikacji zintegrowanej Netii - Unified Communications (UC), świadczone w oparciu o hostowane rozwiązania firmy Microsoft.

Firmy, które zdecydują się na zakup pakietu Netia BO, otrzymają bezpłatnie wybrane narzędzia z oferty Unified Communications Netii. Dzięki nim firmy będą mogły korzystać z funkcjonalności takich jak: profesjonalna biznesowa skrzynka pocztowa e-mail (o pojemności 1 GB dla użytkownika końcowego) na hostowanym serwerze pocztowym Microsoft Exchange 2010 oraz aplikacja komunikatora Office Communicator, w pełni zintegrowana z usługą głosową Business Office z funkcją click-to-dial oraz presence (status obecności). Ponadto, w ramach oferty, każdy klient będzie mógł korzystać ze współdzielonego obszaru dyskowego Microsoft Sharepoint (o pojemności 100 MB na użytkownika), który pozwoli stworzyć nowoczesny portal informacyjny w firmie. Powyższe usługi świadczone są w oparciu o hostowane rozwiązania firmy Microsoft, dzięki czemu klienci nie ponoszą kosztów zakupu oraz utrzymania sprzętu i oprogramowania.

Netia Business Office to nowatorskie i kompleksowe rozwiązanie dla firm, które łączy w jednym pakiecie usługi głosowe z darmowymi połączeniami krajowymi i szerokopasmowy, gwarantowany dostęp do internetu. Ponadto pakiet ten oferuje m.in. nowoczesne telefony IP i pełną funkcjonalność centrali PABX, a także szereg usług dodatkowych podnoszące efektywność pracy i bezpieczeństwo danych w firmie.

Unified Communications w Netii to przystępne cenowo narzędzia komunikacyjne, dostępne dla wszystkich klientów biznesowych. Usługi zapewnią wzrost wydajności firmy poprzez łatwiejszy i znacząco szybszy dostęp do potrzebnych danych oraz możliwość użytkowania najnowocześniejszych aplikacji biznesowych. Dzięki rozwiązaniom Unified Communications (UC), użytkownicy korzystają ze wspólnego interfejsu, który integruje różne kanały komunikacji. Dzięki temu przepływ informacji wewnątrz firmy jest szybszy i bardziej efektywny, co pozwala na znaczną oszczędność czasu. Narzędzia UC w Netii zapewniają m.in. pełną integrację z usługami telefonii stacjonarnej i umożliwiają zarządzanie statusem obecności. Unified Communications to również współdzielony kalendarz, wspólna książka adresowa czy synchronizacja z różnymi urządzeniami mobilnymi. Netia, jako jedyny dostawca w Polsce, oferuje rozwiązania Unified Communications w pełni zintegrowane z usługami telefonii IP. W praktyce oznacza to, iż wystarczy kliknąć na dany kontakt w dowolnej aplikacji, a aparat telefoniczny sam wybierze odpowiedni numer i nawiąże połączenie.

Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości