PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Usługa Ericsson Money dostępna w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/usluga-ericsson-money-dostepna-w-polsce-9320.html
QR Code
Usługa Ericsson Money dostępna w Polsce

Maciej Celmer, 8 czerwca 2011, 11:56
Tagi: Ericsson Money Services

Firma Ericsson Money Services udostępniła w siedmiu krajach Europy, w tym w Polsce, pierwszą spośród wielu nowych mobilnych usług finansowych — Ericsson Money. Użytkownicy telefonów komórkowych mogą rejestrować się w serwisie www.ericssonmoney.com, by móc wysyłać i odbierać pieniądze, a także wypłacać gotówkę.

Usługa Ericsson Money pozwala wysyłać i odbierać pieniądze oraz wypłacać gotówkę w trybie natychmiastowym za pośrednictwem telefonu komórkowego. Na przykład, rodzice mogą użyć telefonu, jako osobistego portfela mobilnego i natychmiast przekazać pieniądze swoim dzieciom, które studiują lub podróżują za granicą. Operacja jest szybka i prosta jak wysłanie wiadomości SMS.

Mobilne usługi finansowe zapewnią klientom indywidualnym większą swobodę wyboru, łatwiejszy dostęp do pieniędzy oraz szybszy i wygodniejszy sposób ich przekazywania.

Firma Ericsson Money Services planuje wkrótce udostępnić usługę Ericsson Money w pozostałych krajach Europy. W najbliższej przyszłości klienci indywidualni będą mogli łączyć się z innymi, podobnymi serwisami na całym świecie (za pośrednictwem usługi Ericsson Money Interconnect). Dzięki temu wysyłanie pieniędzy z różnych lokalizacji na świecie stanie się równie proste i łatwe jak wysyłanie wiadomości tekstowych.

Niedługo za pomocą Ericsson Money będzie można również szybko i bezpiecznie płacić rachunki, robić zakupy online oraz płacić w sklepie.

Źródło: Ericsson Money Services

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości