PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Usługa Multimo dostępna w kolejnych miastach

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/usluga-multimo-dostepna-w-kolejnych-miastach-569.html
QR Code
Usługa Multimo dostępna w kolejnych miastach

Piotr Baranowski, 7 marca 2007, 15:58
Tagi: Multimo, GTS Energis

GTS Energis rozszerza dostępność swojej usługi dostępu do Internetu, Multimo, o kolejne cztery strefy numeracyjne.

Od dnia 6 marca 2007 strefy numeracyjne: 13 (Krosno), 14 (Tarnów), 16 (Przemyśl) oraz 17 (Rzeszów) będą mogły korzystać z usługi MULTIMO.

reklama

Ostatnie opinie internautów

bubek3 7.03.2007 @ 23:08
hmm... ciekawi mnie jedno... na czym ta usługa polega ? to jakiś bezprzewodowiec ? "okablowany" - światłowody, czy jak ? w moim województwie niby dotepne... heh... pewnie mniejszych miejscowości nie obejmuje... ? :[
rzem 11.03.2007 @ 01:40
wejdz na strone i poczytaj...takie to trudne? Ja generalnie czekam na ich wejscie do mojego miasta i prawdopodobnie przesiade sie na nich
Buber 22.03.2007 @ 09:13
Ja się zdecydowałem na zmianę ale niestety są poważne problemy z przełączeniem się z TP S.A.. TP S.A. nie dotrzymuje wszystkich możliwych terminów. Gtsenergis może im chyba tylko naskoczyć ;-( Interwencje Gtsenergis są ogólne i nie ma co liczyć, że kosztowne telefony na obsługę techniczną coś pomogą i ktoś popchnie akurat Twoją sprawę.
krakow2000 4.04.2007 @ 16:25
Nic nie mówiąc jak narazie to ja jestem BARDZO niezadowolony z ich usług. Dzwoniąc na początku zapewniano mnie, że 8 dni roboczych podłączenie. Zamówienie złożone w lutym neta nie ma do tej pory. Guzik mnie obchodzą ich problemy z TP. Dostali błedne dane do mojego konta i niby wysłali reklamacje, po tygodniu dzwonię a tu NIESPODZIANKA reklamacja nie została jeszcze wysłana !!! 0 odpowiedzi na meile, infolinia z której 0 pożytku. Gdyby nie fakt, że mam wybór między TP a GTS to bym już dawno z nich zrezygnował. Mam nadzieję, że na święta będe miał internet. Jak narazie NIEPOLECAM tej firmy.
Bydgoszcz Jarek 6.04.2007 @ 12:45
Generalnie to gdyby nie TPSa to miałbym multimo znacznie wcześniej. Jak na razie mam od 3 dni i chodzi znakomicie. Bezproblemowo i oby tak dalej. Taniej, szybciej i umowa na krótszy okres. Osobiście polecam.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 11 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12