PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Usługi Play będą dostępne w salonach Empik

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/uslugi-play-beda-dostepne-w-salonach-empik-352.html
QR Code
Usługi Play będą dostępne w salonach Empik

Piotr Baranowski, 15 lutego 2007, 22:36
Tagi: Project4 (P4), Play

Oferta nowego, czwartego operatora telekomunikacyjnego Project4 dostępna będzie także w salonach sprzedaży Empik.

Jak pisze Puls Biznesu, w salonach sieci Empik będą dystrybuowane telefony i usługi telefonii komórkowej sieci Play, należącej do spółki P4. Poinformował o tym Maciej Dyjas, prezes NFI Empik Media & Fashion Maciej Dyjas.

Obecnie jest 86 sklepów Empik, w tym roku ich liczba ma zostać zwiększona do 15 kolejnych salonów. Do tego dochodzi przejęta przez P4 sieć punktów sprzedaży Germanos, dotychczasowej sieci Era.

Źródło: pb.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

evi 15.02.2007 @ 22:47
Na pewno sie tam wybiore od razu . Juz nie moge sie doczekac az zmienie operatora :)
Harry 16.02.2007 @ 22:47
hehe no ja też polece do empiku chociaz zobaczyć co play oferuje
roud 17.02.2007 @ 13:19
obawiam sie ze jeszcze duzo wody w wisle uplynie zanim Play bedzie rzeczywiscie konkurencyjny
falko 18.02.2007 @ 21:33
myślę, że właśnie na początku będzie największe zainteresowanie, bo przecież Play to coś nowego ;)
reprazent 18.02.2007 @ 21:58
juz minely te czasy, kiedy klienci interesowali sie czymkolwiek byleby bylo nowe. a poki co to Play jakos nie stara sie zbytnio zwrocic na siebie uwagi
gaspar 19.02.2007 @ 22:16
Myślę, że takie czasy nigdy nie miną , bo taka jest natura ludzka ;) Play zwróciło na siebie uwagę w pewnych kręgach, jeszcze trochę to może dojdzie i do Twoich ;)
mil 20.02.2007 @ 22:50
ja mam takie samo zdanie co do zmiany opratora :)
qrde 1.03.2007 @ 22:07
no to jest to pewnie dobre zdanie :)
hubi 15 13.09.2007 @ 18:44
play jest good tyloi czy ktos mogł by mi powiedzec jak mozna w internecie sprawdzic czy sa jeszcze te telefony co sa ograniczone czyli np ku800 ??jesli tak prosił bym o kontakt na gg 10451470

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 90 25th... 10.05.2017, 11:31