PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Vobis: Top 10 telefonów w listopadzie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/vobis-top-10-telefonow-w-listopadzie-6790.html
QR Code
Vobis: Top 10 telefonów w listopadzie

Mariusz Burski, 9 grudnia 2009, 18:55
Tagi: nowy telefon, telefon komórkowy, Vobis

Vobis opublikował listę najlepiej sprzedających sie telefonów w listopadzie 2009 roku.

Top 10 telefonów komórkowych w Vobis w listopadzie 2009:

    1. HTC Touch Pro 2
    2. HTC Touch Diamond II
    3. HTC Touch 2 Mega HSPA WLAN GPS
    4. Nokia E52 Aluminium Metal
    5. Samsung S5230 Avila EDGE
    6. Emporia Talk
    7. Nokia E55 Black
    8. Nokia N97 Black 32 HSDPA WLAN GPS
    9. HTC HD2 Leo HSPA GPS
    10. Nokia 5530 XpressMusic Red EDGE WLAN

Źródło: Vobis

reklama

Ostatnie opinie internautów

waldek 10.12.2009 @ 17:13
Hmm. Avila dopiero na 5 miejscu. Mysle, ze jakby to bylo zestawienie operatorow komorkowych, to Avila bylaby w pierszej trojce (gdzie rownie blisko bylby pewnie corby). Ale to przeciez nic dziwnego, skoro operatorzy daja te telefony w abonamentach za 1 zl (orange 55 chociazby)
razor 11.12.2009 @ 17:04
nokia e55 - bardzo fajny telefon, bawiłem się nim ostatnio. Ale zaskoczyło mnie jedno - co to jest ta nokia mail w nim??
@kowcio 13.12.2009 @ 12:48
razor: jest to aplikacja do odbierania. wysyłania poczty by Nokia... Mnie ona nie przypadła do gustu.
MARC 18.12.2009 @ 16:23
Samsung Avila nie jest jakiś specjalny, nie dziwie się, że nie ma go w czołówce, w końcu u operatorów dają go tanio i dlatego dobrze schodzi, a na tej liście widać co ludzie wybierają. W vobisie jest duży wybór telefonów, więc wychodzi na to, że robi się moda na HTC. Z nokii e52 powtarza sukces e51...
burybib 19.12.2009 @ 16:28
Avila jak dla mnie też nie jest za szczególna, choć fajnie wygląda... ja jednak obstaje tu przy nokii n97, to taki mały laptop...
barbados 20.12.2009 @ 23:55
n97? przestan, to juz lipa. spojrz na HD2, przetestuj, ja po paru minutach bylem zszokowany tym co oferuje ten telefon, a panowie w vobisie zrobili na mnie interes :D cudenko, ktore warto miec.
burybib 27.12.2009 @ 12:06
Muszę przyznać ci racje też miałem możliwości pobawienia się nim i byłem pod wrażeniem!!! Nic dziwnego że wygrał ten konkurs
rudylis 28.12.2009 @ 00:23
zgadzam sie z barbadosem, najlepszym telefonem w zestawieniu jest HD2 Leo, ale raczej nigdy to nie bedzie najlepiej sprzedajacy sie telefon, bo kosztuje bagatela kolo 2500-2700zl z tego co pamietam. jest jednak cudowny :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16