PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > W końcu Inteligo?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/w-koncu-inteligo-4006.html
QR Code
W końcu Inteligo?

Michał Gruszka, 21 kwietnia 2008, 09:53
Tagi: Inteligo, MVNO (Mobile Virtual Network Operator)

W końcu! Inteligo należące do PKO BP podpisało umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych w oparciu o MVNO.

Era i Inteligo podpisały umowę o współpracy w zakresie MVNO. Grupą docelową internetowego banku mają być jego klienci.

Jacek Komaracki, prezes Inteligo Financial Services i dyrektor Centrum Bankowości Elektronicznej PKO BP. powiedział:

Spodziewamy się pozyskać kilkaset tysięcy klientów w ciągu pierwszych trzech lat działalności.

Źródło: Polska Telefonia Cyfrowa

reklama

Ostatnie opinie internautów

hubert 21.04.2008 @ 13:47
na innych stronach ciekawsze i dłuższe informację na ten temat, podobno PTC i Inteligo planują wprowadzenie nowego rodzaju MVNO, który będzie połączeniem usług telekomunikacyjnych i finansowych - jeśli to dopracują w ciekawy sposób, to może byc najświeższe podejście do tematu MVNO w Polsce
paczek 21.04.2008 @ 19:18
Ja tylko poczkam co ciekawego dadzą dla swoich klientów. Może już gdzies ktoś wyszukał jakies informacje ? bo w tym newsie malo co pisze :( a szkoda, bo akurt ten temat jest bardzo interesujący.
janek 21.04.2008 @ 21:31
no to niezle era jak zawsze kombinuje jak by cos nowego wprowadzic i ciekawego telekomunikacyjna usluga wraz z finansami jest naprawde super sprawa chcialbym to zobaczyc byloby cos ciekawszego niz pelno tych mvno na rynku:/
golden 27.04.2008 @ 21:15
era po raz kolejny udowadnia ze nie po raz pierwszy angażuje sie w innowacyjne akcje, wczesniej umts, szybki internet, gg w telefonie. dobrze dobrze
dzedaj 28.04.2008 @ 20:33
super, moze byc naprawde ciekawie, era ma super zaplecze i infastrukture takze zapewni wszystko czego trzeba, pomysl ciekawy trafi z pewnoscia do duzej grupy osob w kazdej dziedzinie, masa ludzi ma konto w inteligo i jakby nie patrzec taka usluga z telekomunikacja jest super

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16