PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > W przyszłym tygodniu odświeżenie oferty Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/w-przyszlym-tygodniu-odswiezenie-oferty-play-6117.html
QR Code
W przyszłym tygodniu odświeżenie oferty Play

Łukasz Roguski, 25 czerwca 2009, 13:45
Tagi: akcja promocyjna, Play, Play Fresh, Play Karta, Play Mix, Play na kartę Fresh, Play Online, promocja

W przyszłym tygodniu sieć Play zaprezentuje nową ofertę, która wejdzie wraz z początkiem wakacji - na razie nie są znane bliższe szczegóły. Czego można się spodziewać?

- promocji na usługi w roamingu (np. pakiety minut, itp.) - sms i połączenia głosowe
- promocji sprzedażowej w abonamentach na wybrane telefony i taryfy
- kolejne promocje w Play Fresh

Źródło: własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

tricki 25.06.2009 @ 14:35
czekamy na szczegóły :)
yaero 25.06.2009 @ 15:14
Juz teraz jezeli chodzi o pre paid i roaming to play posiada najtansza oferte z 75 groszami. Od 1 lipca chyba bedzie sekundowe naliczanie. :)
sam 25.06.2009 @ 15:31
jakby ceny rozmów do wszystkich polskich sieci spadły do 19-20gr/min i pakiety 5gr/min do play i stacjonarne pozostały do było by fajnie (w play fresh)
Co do netu - nie potrzebny - bo PF dałem rodzicom a Oni z tego nie korzystają..
uczen 25.06.2009 @ 15:55
Zaraz, zaraz - to wakacji jeszcze nie ma? To juz lece do szkoly, bo mi jeszcze zachowanie za nieobecnosci obniza!
student 25.06.2009 @ 16:04
no wyobraź sobie uczeń ze jeszcze nie ma wakacji,dopiero lipca :(
student 25.06.2009 @ 16:06
od 4 lipca*
Michael 25.06.2009 @ 19:08
No właśnie nie tak do końca, najtaniej dzwonienie z Polski wyjdzie nam w Heyah bo 59gr tak samo net 2gr/100kB w Play zas 12:/ Ja domyślam się że dadzą to samo co zawsze czyli jakieś upusty które są już nudne bo ciągle to samo. Na jakieś super pakiety bym nie liczył
nick 25.06.2009 @ 21:33
kto ma wakacje ten ma...
student 25.06.2009 @ 21:47
michael - a czy 59 gr w heyah to nie jest za połączenie miedzynarodowe a nie w roamingu?bo mi się tak wydaje....
Micha 25.06.2009 @ 23:45
Ja bym chcial tanie polaczenia z PL do Unii - tak jak w Heyah:) i wtedy Play bezkonkurecyjny:)))

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16