PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > W Tak Taku i Heyah połączenia wideo w cenie połączeń głosowych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/w-tak-taku-i-heyah-polaczenia-wideo-w-cenie-polaczen-glosowych-2163.html
QR Code
W Tak Taku i Heyah połączenia wideo w cenie połączeń głosowych

Michał Gruszka, 3 października 2007, 15:10
Tagi: Era, Heyah, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), Tak Tak, Tak Tak FON

Od 3 października br. użytkownicy Tak Taka i Heyah mogą wykonywać połączenia wideo, za które zapłacą tyle samo, co za minutę zwykłej rozmowy.

Usługa ‘Połączenia wideo’ dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają telefon obsługujący tego typu połączenia, są w zasięgu sieci UMTS oraz mają włączoną usługę.

Aktywacja usługi jest bezpłatna, a wykonanie połączenia niezwykle proste.
W zależności od posiadanego modelu telefonu należy wpisać numer odbiorcy i wybrać opcję ‘Połączenia wideo’ lub wcisnąć klawisz umożliwiający zestawienie rozmowy wideo. Telefon zasygnalizuje odpowiednim symbolem na wyświetlaczu zalogowanie do sieci UMTS.

Połączenia wideo można wykonywać zarówno w kraju (do wszystkich krajowych sieci komórkowych pod warunkiem, że rozmówcy mają włączoną usługę u swojego operatora), jak i poza nim –w roamingu. Lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi ‘Połączenie wideo’ dostępna jest na stronach internetowych: www.era.pl oraz www.heyah.pl

Użytkownik może samodzielnie aktywować usługę poprzez:

reklama

Ostatnie opinie internautów

Maniek 3.10.2007 @ 15:25
Ale się pośpieszyli...
EMEK 3.10.2007 @ 23:43
W simplusie od roku??
lidka 4.10.2007 @ 10:48
prepaid a do tego komorki multimedialne (Sony Ericsson K750i Sony Ericsson W200i/c), z dobrym transferem... a co mial tam simplus 4 lata temu? hehe, biedni, biedni klienci Plus
Maniek 4.10.2007 @ 14:48
@EMEK
W simplusie od 2 września 2004 roku;)

@lidka
Oj wcale nie tacy biedni Ci klienci Plusa:> No w każdym razie dostęp do UMTS i HSDPA mają największy a co za tym idzie do wideo rozmów opisywanych w artykule;)
sebek 4.10.2007 @ 18:03
era terazx dopero obnizyla cene takich polaczej usluga dostepna jes od kilka lat (chyba 2005 lub nawet 2004). Trzeba sie nauczyc czytac ze zrozumieniem Emku:]
Maniek 4.10.2007 @ 19:12
@sebek
W Erze tak, ale w pre-paidach Ery usługa jest dostępna dopiero od 3.10.2007 roku. Wcześniej użytkownicy Tak Taka, Heyah nie mieli możliwości uruchomienia usługi wideopołączeń.
A tak na marginesie Era uruchomiła usługę wideo rozmów dopiero w marcu 2006 roku;)
lunatyk 5.10.2007 @ 12:19
ja tam stawiam na dobry transfer danych, multimedialne telefoniki (w Erze jest najwiekszy wybor telefonow w sensownej cenie) oraz mila pogadanke z mila laseczka ;) a za taka cene w Heyah 20 gr za minute czemu nie? tanie juz byc nie moze!
turbo 7.10.2007 @ 13:43
fajnie to wyglada, wczoraj gadalem z dziewczyna przez video:) no i moglismy swobodnie dluzej pogadac bo stawki sa sensowne

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16