PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wakacyjne kontakty za grosze

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wakacyjne-kontakty-za-grosze-4522.html
QR Code
Wakacyjne kontakty za grosze

Michał Gruszka, 19 czerwca 2008, 15:05
Tagi: VoxNet

Wysokie ceny połączeń telefonicznych skłaniają użytkowników do ograniczania kontaktu z bliskimi, a operatorów do myślenia o nowych usługach. Rynek telekomunikacyjny w Polsce rozwija się w szybkim tempie, próbując zniwelować wysokie stawki największych operatorów. Telekomunikacja alternatywna zdobywa coraz większą rzeszę użytkowników, którzy wykorzystują jej łącza do kontaktu z bliskimi. Nadchodzące wakacje są świetną okazją do wypróbowania rozwiązań alternatywnych, pozwalających na kontakt z wyjeżdżającymi podróżnikami oraz rodzinami. Firma VoxNet S.A. wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich tych, których dzielą duże odległości i daje im możliwość najtańszych połączeń na rynku.

Co to jest „telefonia alternatywna”?

Alternatywne rozwiązania telekomunikacyjne wcale nie muszą oznaczać skomplikowanych procedur związanych z internetem. Nie potrzeba podpisywać umów, ani zmieniać operatora. Wszystkie usługi alternatywnej telefonii służą klientom w możliwie najprostszy i najpełniejszy sposób.

Do utrzymywania kontaktu ponad granicami służą na przykład karty pre-paid, które można kupić na poczcie lub w sieciach handlowych. Kartą dającą bardzo szerokie możliwości jest np. karta PAPUGA, która pozwala w prosty sposób dodzwonić się do innego kraju za cenę połączenia lokalnego. Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko niska cena, ale również to, że karta ma ważność czasową, czyli nie są z niej ściągane żadne opłaty – można dzwonić przez cały okres ważności do woli.

Karta PAPUGA jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą utrzymywać kontakt z bliskimi przez dłuższy czas mówi Marian Juśkiewicz, Prezes VoxNet S.A. Klienci doceniają to rozwiązanie i prowadzą długie rozmowy za pośrednictwem PAPUGI. Jest to jedyna taka karta na polskim rynku, w innych przypadkach użytkownik zazwyczaj ma potrącane z karty środki, co skutkuje krótszymi rozmowami i wyższymi kosztami.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem telekomunikacyjnym jest także usługa AloAlo.
Jest to świetne połączenie zalet tradycyjnej telefonii, która ma dobrą jakość oraz zalet komunikacji internetowej, która jest tania. Wystarczy doładować swoje indywidualne konto przelewem. Wówczas połączenia telefoniczne można inicjować ze zwykłego telefonu stacjonarnego, bądź z internetu. Kwota zostanie odliczona od zasilonego konta i nie ponosimy już innych kosztów za rozmowę..

W usłudze AloAlo najistotniejsza jest najniższa cena przy gwarancji wysokiej jakości połączenia – wyjaśnia Marian Juśkiewicz. - Jednakowa stawka za minutę rozmowy wynosi tylko 9 gr brutto, niezależnie od tego czy dzwonimy do krajów Europy Zachodniej, czy w obrębie Polski. Dodatkowo użytkownikom AloAlo przyznawane są pakiety bezpłatnych minut. Brak skomplikowanych formalności to mocny atut naszej usługi. Takie rozwiązanie jest proste dla każdego, toteż możemy śmiało wykorzystywać je kontaktując się z naszymi bliskimi w podróży.

Steffen Mϋller przekonywał ze spotu reklamowego do usługi AleNumer. Ta usługa jest również formą telefonii alternatywnej i wykorzystuje połączenie przez numer o podwyższonej płatności. Oznacza to, że dzwoniący płaci za połączenie ze specjalnym numerem dostępowym, po połączeniu z którym wybiera się numer docelowy. Niska kwota za połączenie będzie doliczona do rachunku telefonicznego. Połączenie np. z Niemcami kosztuje 35 gr brutto (jeśli nie jesteśmy na abonamencie socjalnym).

Po wybraniu 0 708 108 108 dzwoniący łączy się z bliskimi poprzez naszą centralę. Nie musi spełniać żadnych formalności – dodaje Marian Juśkiewicz.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości