PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Walka o iPhona w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/walka-o-iphona-w-polsce-1969.html
QR Code
Walka o iPhona w Polsce

Do walki o możliwość sprzedaży w swojej ofercie telefonu iPhone, na którego punkcie zwariowała cała Ameryka, staneli wszyscy polscy operatorzy. Już na starcie z eliminacji wykluczony został Play. Na razie brak konkretnych informacji kiedy i u kogo będzie można zakupić telefon.

Wiele wskazuje na to, że iPhone pojawi się u jednego z trzech dużych polskich operatorów. Z informacji Gazety Prawnej wynika, że operator sieci Play, rozmawiał z Apple, ale producent iPhone uznał, że sieć Play jest zbyt mała.

Jednak przedstawiciele P4 zapewniają, że chcą wprowadzić telefon do swojej oferty - pojawił się nawet pomysł zakupu iPhone od któregoś z hurtowników i jego sprzedaż w salonach sieci Play.

Sieć Era na razie nie komentuje spraw związanych z iPhone. Według informacji Gazety Prawnej, sieć Orange prowadzi także rozmowy z Apple o wyłączności na sprzedaż iPhone w Polsce. Waha się jeszcze Polkomtel, operator Plusa.

Jest o co walczyć - z szacynków operatorów do jakich dotarła Gazeta Prawna wynika, że zainteresowanych telefonem Apple jest nawet kilkaset tysięcy polskich abonentów.

Źródło: Gazeta Prawna

reklama

Ostatnie opinie internautów

zgred 18.09.2007 @ 13:27
mogli by go wypuscic w Orange. Ciekawe, czy bylby objety sprzedaza ratalna?
Maniek 18.09.2007 @ 16:44
iPhon to beznadziejny telefon. Po cholere Playowi szmelc co nie obsługuje nawet 3G?
oko 19.09.2007 @ 08:49
Czytalem, ze orange jest najbardziej prawdopodobne. Ano nie ma 3G... Hm, u nas jest lg prada, ktora ma 3G i jest dostepna w erze i plusie. iPhone bedzie konkurencyjny?
naresh 11.10.2007 @ 17:24
Nie ma 3g... i co z tego? Na dobra sprawe jeszcze dlugo w Polsce 3g nie bedzie wiodlo prymu. Dostepnosc 3g obejmuje tylko najwieksze polskie miasta (i to nie w 100%), tak wiec jest jeszcze (jak dla nas) za wczesnie na 3g, a inna funkcjonalnosc iPhone stanowczo wyprzedza co po niektore telefony w dzisiejszych czasach. Mysle ze brak 3g jest akurat slabym argumentem przeciwko iPhone.
Edie 21.01.2008 @ 18:31
Po pierwsze nowa wersja iPhon-a z G3 ukaże się na
wiosnę tego roku (2008), po drugie jeśli ktoś pisze, że
iPhon jest beznadziejnym telefonem to znaczy jedynie, że dotąd nie miał go w rękach, po trzecie jakość wyświetlacza w iPhonie zabija jakąkolwiek konkurencję w tym Prade LG, której to wyświetlacz jest fatalnej jakości (rozdzielczość, kontrast,kolory itd.), p czwarte nowy iPhon z modułem G3 będzie miał całkowicie zmieniony moduł programowy co umożliwi korzystanie min. z apletów Javy, dzięki temu sam telefon stanie się bardziej "dostępny" dla urzytkownika. I wreszcie na koniec - jeśli idzie o design to iPhon jest prawdziwym dziełem sztuki - i tu żadnej mowy być nie może o jakiejkolwiek konkurencji.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 15 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16