PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Warsztaty filmowe do wygrania w konkursie Sony Ericsson

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/warsztaty-filmowe-do-wygrania-w-konkursie-sony-ericsson-8801.html
QR Code
Warsztaty filmowe do wygrania w konkursie Sony Ericsson

Maciej Celmer, 17 marca 2011, 14:47
Tagi: film, Konkurs, Off Plus Camera, Sony Ericsson, warsztaty, Xperia Arc

W podkrakowskich Przegorzałach w dniach 27 marca – 7 kwietnia br. odbędą się warsztaty plenerowe dla młodych europejskich filmowców Film Spring Open, których pomysłodawcą i organizatorem jest operator filmowy – Sławomir Idziak. 5 osób może wygrać uczestnictwo w warsztatach.

W ramach FSO zostanie też stworzona grupa, składająca się z wyłonionych w konkursie 5-osób, która pod okiem Sławomira Idziaka oraz Mateusza Zmyślonego, dyrektora kreatywnego, zajmie się stworzeniem krótkich etiud filmowych z użyciem smartfona Sony Ericsson Xperia arc.

Każdy młody pasjonat filmowania, który ma głowę otwartą i pełną pomysłów, ma szansę dołączyć do grupy, jeśli weźmie udział w konkursie WKRĘĆ SIĘ z Sony Ericsson na FSO i odpowie na pytanie w 140 znakach: Co dla Ciebie oznacza hasło make.belive?

5 osób, które przyśle najbardziej inspirujące, zabawne odpowiedzi na adres wkrecsie@filmspringopen.eu zostanie nagrodzonych bezpłatnym udziałem w FSO, a potem będzie mogło pokazać światu siebie, tworząc etiudę filmową z użyciem smartfonu Xperia arc. Będzie też mogło wkręcić widownię Off Plus Camera w swój świat prezentując etiudę, nakręconą w trakcie plenerów, na specjalnym pokazie podczas festiwalu Off Plus Camera.

Współpraca z FSO jest częścią szerszej współpracy z festiwalem Off Plus Camera. Sony Ericsson chce w aktywny sposób dotrzeć do miłośników filmu, kina, fotografii, dla których stworzony został najnowszy model smartfonu Xperia arc.

Źródło: Sony Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 17.03.2011 @ 14:58
Zastanawiam się, czy te 140 znaków to żelazna zasada :D
Ale racja, taki udział w warsztatach, pod okiem specjalistów, to naprawdę dobra okazja dla młodych talentów.

Chociaż gdybym to ja miał zadecydować, to zamiast pytania konkursowego, ustaliłbym kryterium przyjęć na podstawie krótkiego, kilkunastosekundowego filmiku, którym to, uczestnik przekonałby jury, że to właśnie on nadaje się na udział w tychże warsztatach.

Z drugiej strony jednak, wymyślenie niebanalnej odpowiedzi, świadczy o kreatywności osoby.
A to przecież najbardziej się liczy podczas tych warsztatów ;-)
M&M 17.03.2011 @ 18:19
@dawid9222 - właśnie, limit 140 znaków... Czytając informacje pomyślałem - aha, przy okazji będą promować skojarzenie z telefonem komórkowym i SMS, ale zaraz potem proszą o wysyłanie zgłoszeń pod adres... E-MAIL... Skoro już jest e-mail, to jest miejsce na jakieś kreatywne prace w załącznikach. Zgaduję, że ograniczenie tylko do tekstu ma odfiltrować zawodowców, lub profesjonalnych amatorów (jest takie określenie :-)), których poziom prac zgłoszeniowych byłby znacznie wyższy... Teraz wszystko odbędzie się w oparciu o ten krótki tekst, co w sumie ma sens.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości