PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Warto poczekać na przedłużenie umowy z Play do marca

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/warto-poczekac-na-przedluzenie-umowy-z-play-do-marca-5346.html
QR Code
Warto poczekać na przedłużenie umowy z Play do marca

Łukasz Roguski, 13 stycznia 2009, 23:09
Tagi: Play

Z informacji uzyskanych podczas wtorkowej konferencji prasowej Play wynika, że pełna oferta dla obecnych klientów, którym kończy się umowa ma przedstawiona na drugie urodziny jeszcze w marcu. Chris Bannister, prezes P4, zapowiedział, że ten rok będzie jeszcze ciekawszy od 2008r. i można spodziewać się dalszych obniżek cen połączeń. Dopiero w połowie marca pierwszym klientom kończą się dwuletnie umowy z operatorem.

Tymczasem konsultanci Play już dzwonią do klientów z pierwszymi propozycjami przedłużenia umów - według prezesa warto poczekać do marca, bo finalna oferta właśnie jest przygotowywana.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

crs 14.01.2009 @ 12:47
HTC HD touch tylko to mnie interesuje aby zostać w playu
kaczorekp 15.01.2009 @ 15:56
już niemoge się doczekać kiedy przedłuże umowe! następne lata z play! super!
Nowy wypasiony telefonik za grosze!
Najtańsze połączenia i pełno zabawy!
deka21 16.01.2009 @ 19:03
play to miazga w porównaniu do konkuręcji. rezygnuje z orange w którym płace krocie a niemam zasięgu w domu poraszka.
moralez00 9.02.2009 @ 15:22
Dzis wykonałem telefon do play w sprzwie przedłuzenia umowy (od 9 lutego juz dzwonia do bylych testerow) i napisze tak. To co mi zaproponowali dzis w zamian za przedłuzenie umowy rowna sie dlamnie pozegnanie z play-em. jak do kwietnia sie nie ogarna to juz koniec.
sea79 10.02.2009 @ 12:24
moralez00 podziel się proszę swoimi wiadomościami :) Co Ci takiego play zaoferował za przedłużenie umowy???
wojas 10.03.2009 @ 21:43
dokładnie jak nie bedzie HTC HD touch to trzeba bedzie sie pozegnac z play
Dawid S. 12.03.2009 @ 22:04
No właśnie....Sprawa jest prosta...Era wprowadziła tel bez simlocków, resztą sieci się zbytnio nie interesowałem, ale chyba czas zacząć. Niedługo kończy mi się umowa za 150zł. Fajna fajna, ale jeśli miałbym w tej taryfie kupić Samsunga f480 za złotówkę (w plusie za bezcen,w dodatku żadna rewelka) to został bym mianowany FRAJEREM ROKU.
Na naszym rynku dostępne są telefony z dużo wyższej pułki niż Szajsungi....a Play chcąc zachować przy sobie klientele oddającą im 3600zł mógłby się troszkę zainteresować Prawdziwym sprzętem. W końcu te same pieniążki można wyłożyć innemu operatorowi, a ten jako nowemu klientowi zaproponuje bez mrugnięcia np HTC HD i wiele wiele innych .....

Myśliciele z Play....Macie pole do popisu.....
Pozdrawiam resze męczenników czekających na super fony.
pantera1983 14.03.2009 @ 12:01
Niestety ale chyba play się nie popisze jeżeli chodzi o telefony.Oferta jest w porządku ale dla przedłużających umowę jakoś się specjalnie nie popisali niestety.czy z playem mozna wogóle negocjować czy nie ma takiej możliwości???Jak do tej pory to po kilku telefonach cały czas słyszę tą samą ofertę i zero negocjacji...jak wasze doświadczenia jeżeli chodzi o przedłużanie umów??
bolo 29.04.2009 @ 18:05
Chcialem dzis przedluzyc oferte w play ale play strych klijentow traktuje na rowni z nowymi (te same ceny telefonow) dali mi plus 50 min na pol roku jaja sobie robia?
T.A.G. 3.08.2009 @ 17:30
mam pytanie umowa na abonament konczy sie w tym samym dniu co kuplem tel czy w tym samym na poczatku miesiace

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03