PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > WBK z usługą tylko dla klientów Plusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wbk-z-usluga-tylko-dla-klientow-plusa-9701.html
QR Code
WBK z usługą tylko dla klientów Plusa

Maciej Celmer, 14 listopada 2011, 17:00
Tagi: BZ WBK, Plus

Od listopada br. można korzystać z prostej i wygodnej usługi bankowej i mieć za to niższe rachunki za telefon. Avocado to specjalne konto Banku Zachodniego WBK z wydaną do niego kartą i usługami bankowości elektronicznej, które można założyć w większości placówek sieci Plus.

Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK i wydaną do niego kartą oraz usługami bankowości elektronicznej skierowaną specjalnie dla klientów indywidualnych sieci Plus. Usługa posiada dedykowaną aplikację mobile banking dostępną aż na pięć systemów operacyjnych: IOS, Blackberry, Android, Windows Mobile, Symbian oraz wersję przeglądarkową dopasowaną do użytkowników internetu w telefonie. Klienci Plusa korzystający z m-bankingu Avocado będą zwolnieni z opłat za transfer danych.

Do konta Avocado dodawana jest karta płatnicza VISA, pozwalająca na wypłaty bankomatowe, płatności zbliżeniowe oraz na bezpieczne transakcje w Internecie. Konto Avocado to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku przy wpływach miesięcznych w wysokości minimum 1000 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną i za pomocą m-bankingu,
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach na koncie,
 • 0 zł za korzystanie z karty przy wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie na poziomie minimum 500 zł.

Klienci Plusa będą mieli specjalne korzyści wynikające z jednoczesnego korzystania z usług telekomunikacyjnych operatora oraz usług bankowych Avocado:

 • "50% na konto" to bonus przeznaczony dla klientów, którzy podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę z Plusem (abonament, mix, iplus) i jednocześnie zdecydują się na Avocado. Przez pierwsze 6 miesięcy nowego kontraktu będzie następował zwrot połowy abonamentu lub doładowania w Plusie, a pieniądze będą przelewane na konto Avocado klienta. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 60 zł, a jedynym warunkiem są miesięczne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.
 • "Bonus z karty" przeznaczony jest dla klientów będących w trakcie umowy z Plusem lub korzystających z oferty Plus na kartę. Kwota w wysokości 2% wydatków kartą Avocado (nawet 500 zł miesięcznie) będzie przeliczana na rabat na fakturę Plusa (umowa abonamentowa) lub dodatkowe doładowanie usług prepaid (Plus na Kartę, Mix Plus).
 • Obecnie trwają prace nad nowymi funkcjonalnościami, które jeszcze bardziej powiążą usługi finansowe z telefonem komórkowym. Usługą taką jest możliwość przelewów i wypłat za pomocą SMS. Pozwoli to na wypłatę z bankomatów sieci Banku Zachodniego WBK pieniędzy z konta Avocado bez użycia tradycyjnej plastikowej karty płatniczej, a jedynie za pomocą telefonu komórkowego.

  Będzie również możliwość przelania środków z konta Avocado na rachunek przypisany do numeru telefonu. Przelew będzie się odbywał za pomocą SMSa bez konieczności logowania do aplikacji m-bankingowej w telefonie. Odbiorca przelewu nie musi być właścicielem konta Avocado, nie musi też być klientem sieci Plus. Otrzymane SMSem pieniądze będzie można wypłacić z bankomatów BZ WBK także za pomocą SMSa. W internetowym serwisie Avocado powstaje także tymczasowe konto (tzw. "portmonetka"), na którym znajdą się przelane środki i można je będzie przelać na własne konto lub dokonać nimi płatności w Internecie.

  Źródło: plus

  reklama

  Ostatnie opinie internautów

  Brak komentarzy

  Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

  Nick
  Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
  Opinia
  pozostało znaków   1000
  Różnica liczb 5 i 1 wynosi:
  Ostatnie tematy z forum

  Tani internet... 3.09.2018, 15:16

  Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

  Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

  adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

  New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

  Archiwum wiadomości