PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wdrożona platforma Asseco dla Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wdrozona-platforma-asseco-dla-orange-9401.html
QR Code
Wdrożona platforma Asseco dla Orange

Maciej Celmer, 12 lipca 2011, 16:44
Tagi: Orange, pre-paid

Asseco Business Solutions zakończyło wdrożenie platformy Connector Enterprise w PTK Centertel. Celem implementacji, przeprowadzonej w Departamencie Prepaid, było usprawnienie komunikacji między firmą PTK Centertel a współpracującymi z nią dystrybutorami.

Dzięki wdrożeniu systemu Connector Enterprise, Polska Telefonia Komórkowa Centertel może szybciej i skuteczniej pozyskiwać dane od dystrybutorów. Firma dysponuje teraz bogatym i niezawodnym źródłem wiedzy na temat przepływu towarów w łańcuchu dystrybucyjnym, uzyskała też szybki dostęp do informacji o oferowanych przez partnerów handlowych produktach i stanach magazynowych. PTK Centertel ma również możliwość wglądu w dane na temat poziomu sprzedaży swojej oferty przez dystrybutorów oraz rozpoznania potencjału punktów sprzedaży.

Wdrożona platforma pozwoliła również na szybkie i rzetelne rozliczanie dystrybutorów na podstawie rzeczywistej sprzedaży do punktów detalicznych z uwzględnieniem odpowiednich wskaźników. Ponadto spółka PTK Centertel zyskała ważne narzędzie analityczne umożliwiające wykonywanie licznych analiz, w tym analizy geograficznej na pełnej bazie własnych punktów sprzedaży.

Platforma Connector Enterprise to narzędzie do efektywnego zarządzania siecią powiązań dystrybucyjnych. Rozwiązanie oparte jest na platformie integracyjnej Asseco Business Solutions, stworzonej w celu transmisji i przetwarzania danych (głównie danych handlowych). Przez system przechodzi średnio 20 milionów komunikatów miesięcznie.

Źródło: Asseco Business Solutions

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości