PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Według badań niemal połowa kobiet woli internet od seksu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wedlug-badan-niemal-polowa-kobiet-woli-internet-od-seksu-5223.html
QR Code
Według badań niemal połowa kobiet woli internet od seksu

Piotr Baranowski, 13 grudnia 2008, 18:11
Tagi: badania, Intel, Internet, statystyki

Internet staje się coraz bardziej obecny w życiu wielu ludzi. Ostatnie badania przeprowadzone przez firmę Intel zdają się jedynie potwierdzać tę tezę. Wynika z nich, że blisko połowa kobiet jest w stanie zrezygnować z seksu, ale nie z dostępu do sieci, czytemy w InternetStandard.

Po przebadaniu około 2 tysięcy kobiet specjaliści z firmy Intel wywnioskowali, że 46% przebadanych kobiet wolałoby zrezygnować na dwa tygodnie z uprawiania seksu niż z dostępu do Internetu.

Okazuje się, że odsetek zagorzałych Internautek wzrasta wraz z wiekiem. W grupie od 18 do 34 roku życia 48% zadeklarowało, że woli połączenie z Internetem od stosunku płciowego. W grupie 35-44, wynik ten był o 3 procent wyższy.

Co ciekawe, mniej zdecydowani w tej kwestii okazali się mężczyźni. Jedynie 30% z nich preferuje rezygnację z seksu na dwa tygodnie w zamian za dostęp do sieci. Zastanawiający jest również fakt, iż z wiekiem zachodzi w tej kwestii odwrotna zależność niż u płci pięknej. Podczas gdy Internet ponad seks preferuje 39% mężczyzn w wieku 18-34, to w kategorii 35-44 odsetek ten jest aż o 16 procent niższy - pisze InternetStandard.

Źródło: InternetStandard

reklama

Ostatnie opinie internautów

ikaroli 13.12.2008 @ 23:28
Trudno się dziwić tym wynikom. Od dawien dawna wiadomo że kobiety potrzebują dużo uczucia i zainteresowania podczas zbliżeń. Natomiast mało jest mężczyzn którzy liczą się z uczuciami swoich partnerek. Panie wolą zrezygnować z seksu który rzadko przynosi im spełnienie , wolą internet.
beataa122 14.12.2008 @ 08:53
Nie jestem feministką ani przeciwniczką mężczyzn ale te wyniki świadczą o tym co obserwuje od dłuższego czasu w moim otoczeniu...Kontakty przez internet opierają się na dawaniu osobie z która rozmawiamy tego co ona potrzebuje,nawet gdy nie wynika to z naszego charakteru...po prostu sa wyrachowane lecz przyjemne...w Internecie mozeby być idealni mieć idealne życie,super partnera...natomiast w rzeczywistości-frustracja,pretensje(nie winikające często z braku uczuć a z szarej rzeczywistości,w której przyszło nam życ),brak zrozumienia dla naszych potrzeb a często zainteresowania mężczyzn naszym wnętrzem...(mam na myśli duchowość oczywiście;))...wybór jest więc oczywisty...
janykiel 14.12.2008 @ 20:18
No cóż, będzie kolejny kandydat (autor badań) do IgNobla. Badanie wszystkiego dla samego badania pozornie dowodzi pędu do wiedzy i poznania. Prawda jest taka, że częściej jest dowodem na pęd do... funduszy. Naukowcy różnej maści prześcigają się w wymyślaniu badań tylko po to, by dostać na nie pieniądze od swojej firmy, instytutu, sponsora, państwa itd. Wynik tego badania jest oczywisty, bo seks wiąże się z atrakcyjnością i poczuciem własnej wartości. Tak to jest uwarunkowane kulturowo, że od pań wymaga się więcej, a Internet pozwala im ewentualne przedmiot kompleksów skutecznie ukrywać i retuszować. Panom też, ale oni nie muszą aż tak bardzo się starać. Sam nie wiem czemu... Osobny temat jest taki, że zadanie pytania w taki sposób, poprzez zestawienie seksu i medium, w którym najlepiej sprzedaje się seks, musiało ukierunkować odpowiedzi. Bo czy seks przez Internet to już nie jest seks? Wybór może więc być pozorny... Wybierając Internet można wciąż wybierać seks, tyle, że nieco inny.
Mesaj 15.12.2008 @ 12:58
Hehe niestety dla mężczyzn zła wiadomość :/ Nie wiem jak inni o tym sądzą, ale według mnie nie jest to najlepsza wiadomość. Jednym plusem tego wszystkiego, że jest łatwiejsza szansa na znalezienie kogoś w Internecie jak wolą to ;)
spiro 15.12.2008 @ 13:11
ciekawe co woli od seksu druga połowa ;)
Mesaj 15.12.2008 @ 13:40
Skoro jest, że połowa woli od seksu internet to pewnie ta druga woli seks. :P Dobrze, że tyle cieszy.
Co najgorsze, teraz komputery są o wiele popularniejsze niż np. 10 lat temu. Myślę, że opisane 46% to w większości młode dziewczyny, które nie miały pierwszego razu. Zazwyczaj takie są nie chętne do filgli ;D
pioytrula 15.12.2008 @ 19:35
Widać internet daje więcej satysfakcji niż seks. Więcej doznań i przyjemności oraz ciekawych sytuacji, który zaspokajają potrzeby kobiety w internecie... aż trudno uwierzyć. Jak się muszą czuć mężczyźni tych 46% pań. Musimy wymyślić dzień wyuzdanego seksu i zaspokajania potrzeb partnerek-choć to powinno być codziennie - no dobra, co dwa dni :) Raz my je, a raz one nas!
czarna2318 16.12.2008 @ 06:52
Pioytrula napisałeś,że "internet daje więcej satysfakcji niż seks.Więcej doznań i przyjemności".W takim razie faceci muszą się trochę bardziej wysilić podczas seksu,żeby to mężczyzna dawał kobiecie tą satysfakcję i przyjemność a nie internet.Faceci się za mało starają w łóżku stąd ta rezygnacja kobiet z seksu na rzecz internetu.
beataa122 16.12.2008 @ 21:43
pioytrula troche się chyba zapędziłeś niechcący...To nie wyuzdanie sprawi,że kobieta porzuci internet na rzecz swojego partnera...wręcz przeciwnie...trochę więcej delikatności i romantyzmu panowie...My-kobiety nie szukamy wcale w necie ostrych wrażeń...Poza tym nie sądzę by to właśnie wczasie seksu panowie powinni się jeszcze bardziej starać...bo...to właśnie tylko wtedy chyba się starają(!)...może trochę więcej uwagi poza alkową...
Maciek 19.12.2008 @ 10:16
Cholera, straszne! Jak można powiedzieć, że woli się Internet od drugiego człowieka ?! Odpowiedź wydaje się następująca: Nie można. W rzeczywistoście jest jednak inaczej. Źle się dzieje, ale dlaczego. Bo to właśnie chyba mężczyźni za mało się starają i nie potrafią dać kobiecie satysfakcji w łóżku, sprawić przyjemności, doproadzić do szaleństwa. Ale dlaczego może to zrobić Internet ? Nikt mi nie wmówi, że sieć kobiecie sprawi więcej przyjemności, więcej doznań, niż wprawny kochanek z wyobraźnią, obdażony dozą fantacji, któremu nie brakuje delikatności. Poza tym, mężczyźni nie potrafią z kobietami rozmawiać i seks, jest dla nich tylko okazją wyżycia się. A to zniechęca! Może panowie powinni się zastanowić dlaczego tak jest ? Czego nie potrafią dać swoim partnerkom ? No... Bo jeżeli to będziesz szło nadal w tę stronę, to nie będzie dobrze - człowieka zastąpi komputer. Jaki więc z tego morał ? Facet powinien się starać! I myśleć o seksie w szerszym znaczeniu, niż dotychczas ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03