PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Weekendowy luz: BMW zdalnie sterowane Nokią N8

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/weekendowy-luz-bmw-zdalnie-sterowane-nokia-n8-8598.html
QR Code
Weekendowy luz: BMW zdalnie sterowane Nokią N8

Maciej Celmer, 19 lutego 2011, 14:21
Tagi: BMW, Nokia, Weekendowy luz

Tym razem na weekend warto obejrzeć film pokazujący, jak przerobić topowy model telefonu i topowy samochód, aby żyły w pełnej symbiozie. Azjatycki oddział Nokii nie siedzi z założonymi rękami.

Wykonanie projektu zajęło panom z azjatyckiego oddziału Nokii kilka tygodni. Projekt niemal niemożliwy, okazał się wykonalny. Co będzie następne? Można się sugerować końcówką nagrania.


Chyba wiem, czemu deweloperzy nie byli zadowoleni z połączenia sił z Microsoftem.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

pawlo s 19.02.2011 @ 15:47
Wow jestem zaskoczony precyzją współpracy tych urządeń, sądząc po tak szybkim tempie prac, możemy już oczekiwać bezzałogowych samolotów sterowanych zdalnie z Ziemii I TO ZA POMOCĄ TELEFONU, ale tak na poważnie samochód myśle że dla każdego użytkownika jest do jazdy, a nie zabawy !!!
gigiB 19.02.2011 @ 16:50
Niezła robota. Nie spodziewałem się aż takiego sukcesu. Ale w końcu to Azjaci, maniacy i czarodzieje.
Mateusz 19.02.2011 @ 17:03
Tylko Azjaci mają takie pomysły i wcielają je w życie. Z drugiej strony jest to mocna akcja reklamowa: "Nasz telefon to potrafi"
koksik1000 20.02.2011 @ 02:30
pawlo s przeciez już są bezzałogowe samoloty sterowane z ziemi co prawda za pomoca bezprzewodowego łącza internetowego ale to kwestia czasu stworzyc aplikacje na telefon która bez problemu poradzi sobie z takim samolotem (jak juz nie ma takiej aplikacj oczywiscie)
Co do telefonu to taki pilot do wszystkiego:Pkawe zapaży śniadanie zrobi upierze klime w domu przy okazji włączy i na zakupy sam pojedzie(prawie)
BRAZILE 20.02.2011 @ 10:31
Jestem bardzo mile zaskoczony, nigdy bym się nie spodziewał takiego wynalazku, jednak jest on tylko dobrym gadżetem który nie jest zbyt pomocny w codziennym życiu.
Sru10 20.02.2011 @ 12:42
Uważam,że jest to wspaniały wynalazek. Nie tylko jeśli chodzi o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.
pinkie3001 20.02.2011 @ 16:22
Najlepsza byłaby komórka za pomocą której moznaby sterować satelita okołoziemskim :D
Frasier 21.02.2011 @ 07:44
To kolejny nietypowy pomysł na promocję. Już podnoszono lodówkę Nokią N8 http://goo.gl/w482j . Co nastepne, wystrzelenie w kosmos i nagrywanie kamerką? Nie, pewnie sterowanie samolocikiem, ale jakby naprawdę mieli odwagę, użyliby N8 do sterowania Predatora nad Afganistanem.
:-)
AnnaKa 21.02.2011 @ 13:23
Sru10, z tym bezpieczeństwem to przesadziłeś;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16