PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Więcej minut za zakupy od Carrefour Mova

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wiecej-minut-za-zakupy-od-carrefour-mova-5454.html
QR Code
Więcej minut za zakupy od Carrefour Mova

Łukasz Roguski, 30 stycznia 2009, 16:06
Tagi: Carrefour, MOVA Carrefour, MVNO (Mobile Virtual Network Operator)

Gazeta Prawna dotarła do informacji, z której wynika, że już niebawem posiadając aktywny numer w sieci CarrefourMova będzie można otrzymać większy bonus, który jest przyznawany za zakupy w hipermarketach Carrefour.

Za zakupy przyznawany będzie bonus do 250 minut, a nie tak jak obecnie 60 minut. Dodatkowo zebrane minuty będzie można wykorzystać na połączenia do wszystkich operatorów (oprócz Play).

Źródło: Gazeta Prawna, Carrefour Mova

reklama

Ostatnie opinie internautów

Krzysiek 30.01.2009 @ 19:56
Więcej minut! niezle!
martu18 30.01.2009 @ 21:08
więcej i więcej... coraz lepsze promocje, coraz więcej minut, tylko czy aby na pewno? gdzie w tym wszystkim jest kruczek? i czy naprawdę ludzie tak chętnie zamieniają operatorów, do których są przyzwyczajeni i eksperymentują z tymi wszystkimi nowymi sieciami? Z własnego doświadczenia i obserwacji otoczenia dochodzę do wniosku, że nie. jak dla mnie ciężko jest zmienić sieć, do której się przyzwyczaiłam, i z którą jestem już parę lat. pomimo, że nowe oferty nęcą promocjami, nowe sieci zasypują potencjalnych klientów darmowymi minutami, to większość jednak woli zostać przy swoich starych, wypróbowanych operatorach niż pakować się w nową promocje, z super ofertą. Na początku każda oferta jest super, tylko potem wychodzą te drobne 'kruczki' pisane małymi literkami i mało kiedy korzystne dla nas... więc ja pomimo, że ostatnio często narzekam na swojego operatora, zostanę przy nim i nie wypróbuje tej nowej okazji...
raf56 30.01.2009 @ 22:27
Moim zdaniem zwiększenie bonusu darmowych minut z 60 na 250 jest dobrym zagraniem sieci Mova,szczególnie dużym plusem tej oferty jest możliwość wykorzystania minut z bonusu do wszystkich sieci(prócz Play).
Operatorzy MVNO są nastawieni na określoną grupę społeczną,w przypadku Carrefour Mova są to osoby robiące zakupy w sieci sklepów Carrefour i raczej tam poszukują swoich klientów.Sieć Mova ma dzisiaj około 30 tys. uzytkowników,wynik na pewno nie jest imponujący,zwłaszcza,że ostanio sieci Mova przybył konkurent z tej samej branży,mam tu na myśli oczywiśćie nowego operatora MVNO tuBiedronkę.
Uważam,że sieć Mova mogłaby zaskoczyć swoich klientów i konkurentów nowymi i dużo ciekawszymi promocjami ale pytanie czy stać ich na to.
@martu18-zgadzam sie z tobą po części,sam od ponad 3 lat jestem w jednej sieci i nie powiem żeby było mi tam jakoś specjalnie dobrze ale jestem tam głównie dlatego,że większość moich znajomych i osób z którymi się najczęsciej kontaktuję są też w tej sieci.
robbo 31.01.2009 @ 10:56
Nie jest tak rozowo bo liczba minut do zebrania jest powiazane z kwota doladowania w danym miesiacu i tak za 10zl do 20min za 25zl do 50min za 50zl do 120min i 100zl 250min. Trzeba wiec ladowac kase co miesiac
dominika532 31.01.2009 @ 23:09
Wydaje się wporządku, ale czy w praktyce tak jest? Zobaczymy.
erazm 2.02.2009 @ 14:59
No i dodatkowa kasa do wykorzystania tylko w miesiącu otrzymania ich, a nie przez 30 kolejnych dni :(

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16