PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Więcej mobilności przy zakupach online.

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wiecej-mobilnosci-przy-zakupach-online-2785.html
QR Code
Więcej mobilności przy zakupach online.

Michał Gruszka, 10 grudnia 2007, 16:16
Tagi: Internet

Nowa usługa, dzięki której można śledzić stan swojego zamówienia poprzez telefon komórkowy, została wprowadzona przez Sklep Internetowy Zadowolenie.pl. Usługa ta jest pierwszym tego typu dodatkiem do sklepu internetowego wprowadzonym na polski rynek internetowy.

 
Połączenie Internetu z telefonią komórkową jest znanym sposobem na zaoferowanie użytkownikom usług dodanych. Dzięki komórce można m.in. porównać ceny w sklepach internetowych i zrobić zakupy online. Pionierska usługa wprowadzona przez Zadowolenie.pl jest o tyle istotna, iż pozwala dodatkowo zainteresowanym klientom śledzić na bieżąco stan zamówienia przy pomocy telefonu komórkowego.

- Klienci sklepów internetowych chcą być informowani na bieżąco o stanie realizacji swojego zamówienia w sklepie internetowym. Każdy z naszych klientów jest obecnie szczegółowo powiadamiany poprzez wiadomości e-mail o statusie zamówienia. Dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy nową usługę ‑ mówi Robert Sulich dyrektor ds. sprzedaży internetowej Mixelectronics S.A. - Teraz Klient może dodatkowo zamówić taką usługę na swój telefon komórkowy, dzięki czemu zostanie powiadomiony o każdej zmianie statusu zamówienia.
 
W celu zamówienia usługi należy wysłać wiadomość sms na specjalny numer o unikalnej treści. Szczegółowe instrukcje dotyczące nowej usługi znajdują się na stronie finalizującej zamówienie. Więcej informacji o nowej usłudze jest dostępne pod adresem: www.zadowolenie.pl/faq.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości