PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wielki eksperyment Nokia Trends Lab w "Koneserze"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wielki-eksperyment-nokia-trends-lab-w-koneserze-2213.html
QR Code
Wielki eksperyment Nokia Trends Lab w "Koneserze"

Michał Gruszka, 9 października 2007, 15:42 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 9 października 2007 o 15:43)
Tagi: ciekawostka, Nokia

W sobotę 6 października w dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” 3 tysiące młodych ludzi bawiło się na imprezie Nokia Trends Lab.

Już od 20:00 do wejścia ustawiła się spora kolejka chętnych. Pierwszych 400 gości otrzymało od firmy Nokia upominki – koszulki z logo Nokia Trends Lab. Wiele osób odwiedzało budynek, w którym znajdowały się laboratoria tematyczne i scena muzyczna. Na rozgrzewkę zagrał DJ Zolvik, zwycięzca Nokia DJ Cup’04. Później na scenie pojawił się zespół Manchester z Torunia, zwycięzca MTV Rockuje Lab, który ujął publiczność żywym, gitarowym graniem. Kolejnymi gwiazdami, które pojawiły się na Małej Scenie byli finaliści Nokia DJ Lab: DJ CODEC (Krzysztof Dymaniuk), DJ MANIPULATOR (Grzegorz Janaś) i DJ NOVICKY (Tomasz Kubiak). Ich występom towarzyszyły wizualizacje przygotowane przez finalistów VJ Lab: Piotra Tuszewickiego, Mateusza Pireckiego i Magdalenę Gębkę. Na małej scenie wystąpiły także gwiazdy dużego formatu: Plastic, Beats Friendly z Noviką, duet 2manydj’s oraz zwycięzcy ubiegłorocznych edycji Nokia DJ Cup: DJ Bad Community i DJ Symbio aka Goro.

Można było również oglądać efekty pracy finalistów pozostałych laboratoriów tematycznych Nokia Trends Lab. Zdjęcia finalistów Photo Lab pojawiały się na monitorach wbudowanych w makiety Nokia N95, którym uczestnicy tego laboratorium wykonali swoje prace. Podobnie filmy nakręcone przez finalistów Nokia Film Lab można było obejrzeć na monitorze wbudowanym w Nokia N93i, którym uczestnicy Nokia Film Lab kręcili swoje filmy. Także reklamy Orange stworzone przez finalistów Orange Lab można było podziwiać na monitorach.

Inspirowane telefonem Nokia 7500 Prism ubrania uszyte przez uczestników Fashion Lab były prezentowane na mini wybiegu przez modelki, a także Michała Szulca, jednego z finalistów Fashion Lab. Wyświetlany na ekranie film przedstawiał proces powstawania projektów. Wystylizowane na pracownię krawiecką pomieszczenie, w którym znajdował się Fashion Lab, przez cały wieczór przyciągało fotoreporterów i gości imprezy.
Publiczność oddawała swoje głosy na najlepsze jej zdaniem finałowe prace za pomocą sms’ów – w każdym z laboratoriów zwycięży osoba, która w dniu imprezy otrzymała ich najwięcej. Wyniki głosowania będą znane już w tym tygodniu i zostaną zamieszczone na stronie www.nokiatrendslab.pl, tam gdzie pod koniec lipca rozpoczął się eksperyment.

W strefie laboratoriów goście imprezy mogli przez Bluetooth bezpłatnie ściągnąć na swój telefon tapety i dzwonki z Nokia Trends Lab.

Na Głównej Scenie publiczność bawiła się przy muzyce Smolika i Maxa Sedgley’a z zespołem the Shoots. Występ Soulwax Nite Versions i Booka Shade były kulminacyjnym punktem imprezy. Popisy na Scenie Głównej zakończył elektryzujący występ Electricity!
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości