PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Windows Phone 7 i Xbox Live

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/windows-phone-7-i-xbox-live-7752.html
QR Code
Windows Phone 7 i Xbox Live

dawidf, 18 sierpnia 2010, 16:31 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 18 sierpnia 2010 o 16:33)
Tagi: brak


Na odbywających się w Kolonii targach elektronicznej rozrywki Gemescom 2010, firma Microsoft zaprezentowała listę ponad 60 tytułów gier znanych z Xbox LIVE i komputerów, które przygotowano dla przyszłych posiadaczy telefonów z system Windows Phone 7. W krajach, w których dostępna jest usługa Xbox LIVE będą oni mogli korzystać w czasie gry z funkcji multiplayer na telefonach typu smartphone z najnowszym, mobilnym systemem firmy Microsoft.

„Wychodzę z założenia, że bez względu na to, gdzie życie nas zabierze, najlepsze gry i rozrywka, powinny za nami podążać” – powiedział Marc Whitten z firmy Microsoft. „Windows Phone 7 wykorzystuje innowacyjne podejście do gier mobilnych z wykorzystaniem możliwości Xbox LIVE i dorobku Microsoft Game Studios oraz innych znanych firm, co gwarantuje najwyższy poziom rozrywki.”

Ulubione gry zawsze i wszędzie

W oceanie gier, aplikacji i innych gadgetów największym problemem może być znalezienie tej jedynej, ulubionej gry. Teraz to już nie będzie problemem, gdyż tylko smartphony i telefony z Windows Phone 7 będą posiadały dostęp do centrum gier Xbox LIVE, dzięki czemu będzie można grać nie tylko w domu na konsolach, ale także kontynuować rozgrywkę w czasie wakacji czy podróży. Dzięki wprowadzeniu trybu multiplayer, rankingów graczy oraz możliwości pobierania wersji demo gier mobilny system Windows Phone 7 i Xbox LIVE zapewnią pełną emocji rozrywkę zawsze, gdy będziemy mieli na to ochotę.

„Tak jak w przypadku Xbox 360, naszym celem przy Windows Phone 7 jest tworzenie i udostępnienie jak największej liczby atrakcyjnych gier” – mówi Matt Booty, szef działu gier mobilnych Microsoft Game Studios. „Już teraz przygotowaliśmy takie znane i cenione tytuły jak np. „Halo: Waypoint” czy „Crackdown 2”, a to dopiero początek – przedsmak tego, co czeka nas jeszcze do premiery Windows Phone 7.”

Przyszli posiadacze telefonów z nowym, mobilnym systemem firmy Microsoft będą mogli także wybierać wśród stale rosnącej liczby gier pochodzących od tak znanych producentów gier na komputery, konsole i telefony komórkowe jak np. Gameloft, Konami, Namco Bandai, PopCam i THQ. Jeżeli lubisz Wyspę Gier (PopCap), chcesz choć przez chwilę być rockmanem z „Guitar Hero 5” (Glu Mobile), odeprzeć inwazję obcych niszczących twoje uprawy w „The Harvest” (Microsoft Game Studios) czy ocalić swoje miasto w „Crackdown 2: Project Sunburst” (Microsoft Game Studios) – w Xbox LIVE na Windows Phone 7 znajdziesz zawsze coś dla siebie!

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości