PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wiosenna odwilż cenowa we FreecoNet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wiosenna-odwilz-cenowa-we-freeconet-3946.html
QR Code
Wiosenna odwilż cenowa we FreecoNet

Michał Gruszka, 15 kwietnia 2008, 12:59
Tagi: FreecoNet, Internet

W ramach wiosennej odwilży cenowej we FreecoNet pojawiły się promocyjne bramki VoIP, które umożliwiają korzystanie z telefonii internetowej. Urządzenie można nabyć nawet za 1 zł brutto.

Promocją FreecoNet objęte są bramki VoIP firmy D-Link DVG-2001S i może je nabyć każdy użytkownik platformy FreecoNet. Wielkość rabatu na promocyjne urządzenie uzależniona jest od wysokości doładowania konta we FreecoNet i stanowi połowę kwoty zasilenia. Poza promocją, bramkę D-Link DVG-2001S można kupić w cenie 99 zł brutto, natomiast otrzymamy ją o np. 25 zł tańszą przy doładowaniu konta FreecoNet kwotą 50 zł. Za symboliczną złotówkę można mieć to urządzenie zasilając konto kwotą od 200 zł wzwyż.

Bramka DVG-2001S umożliwia podłączenie tradycyjnego aparatu telefonicznego do sieci telefonii internetowej. Urządzenie nie posiada blokady i może pracować z dowolnymi operatorami. Warto pamiętać, że środki zgromadzone na koncie FreecoNet nie mają narzuconego okresu ich wykorzystania i nie przepadają, a całą kwotę zasilenia konta we FreecoNet można przeznaczyć na połączenia telefoniczne i usługi dodane. Środki z doładowania na pewno nie znikną szybko – rozmowy pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet są zawsze darmowe. Natomiast na pozostałe numery FreecoNet ma jedne z najniższych na rynku stawek: Polska stacjonarne 5-9 groszy brutto, komórkowe od 33 groszy brutto, za granicę od 5 groszy brutto. O szczegółach promocji na bramki VoIP we FreecoNet można przeczytać na stronie: http://www.freeconet.pl/pl/sub/6,promocje.html.

FreecoNet na wiosnę to promocyjne bramki VoIP, ale też gruntowna metamorfoza całej platformy. Niedawno uruchomiony FreecoNet 2.0 to zupełnie nowa, prosta i intuicyjna rejestracja, odświeżona witryna i przejrzysty panel użytkownika. Pojawiły się też nowe usługi, jak darmowa poczta głosowa z możliwością odsłuchania pozostawionych wiadomości przez telefon lub w panelu użytkownika. Wiadomość może być także przesłana w postaci pliku dźwiękowego na wskazany adres e-mail. Click2dial pozwala z kolei inicjować połączenia z panelu FreecoNet – wystarczy kliknąć i dzwoni telefon użytkownika oraz u wybranego abonenta. Jest też nowa i rozbudowana książka telefoniczna z możliwością przypisania numerów telefonu do konkretnych grup. Te i wiele innych nowości FreecoNet 2.0 można znaleźć pod adresem: www.freeconet.pl.
FreecoNet 2.0 to platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). FreecoNet umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów we FreecoNet. Najniższe stawki przy połączeniach na numery spoza platformy gwarantuje TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet. Na TelArenie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw innowacyjnych usług dodanych dla biznesu (m.in. IVR, CallCenter) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www.

reklama

Ostatnie opinie internautów

komornik 15.04.2008 @ 15:55
Bardzo zaciekawiła mnie ta usługa. Jest tylko jeden mały problem. Komputer musi być włączony ? czyż nie ? Ceny naprawdę bardzo przyzwoite. 33gr do sieci komórkowych ? bardzo kuszące.
andy 15.04.2008 @ 19:42
jeśli kupisz bramkę VoIP - komp nie musi być włączony; do bramki voip podłączasz neta i zwykły aparat telefoniczny i juz.
komornik 15.04.2008 @ 21:20
andy, nie myślałem nawet że tak będzie się to odbywac :) a jak jest z internetem ? czy bramka nie przeszkadza w używaniu ? czy podczas rozmowy moge 'surfować' po stronach ?
andy 15.04.2008 @ 22:41
Pewnie ze tak, no chyba ze masz bardzo slabego neta, ale teraz to raczej rzadkosc:) Ja spokojnie surfuje po necie, gadam przez mojego voipa i wszystko fajnie mi działa. sam kupilbym sobie ta brameczke za zlotowke, ale juz kiedys kupilem linksysa

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 11 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości