PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Witamy w Nowym Simplusie"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/witamy-w-nowym-simplusie-3452.html
QR Code
"Witamy w Nowym Simplusie"

Michał Gruszka, 20 lutego 2008, 12:50 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 20 lutego 2008 o 12:50)
Tagi: Simplus

Plus przygotował promocję „Witamy w Nowym Simplusie”. W jej ramach każdy klient, który w okresie trwania promocji przeniesie swój numer do Simplusa lub będąc użytkownikiem Simplusa, zmieni taryfę na Nową Taryfę Simplus otrzyma specjalny pakiet 1000 SMS-ów do wykorzystania w sieci Plus.

Pakiet może być wykorzystany przez użytkownika tylko w ciągu kolejnych 30 dni (720 godzin) od momentu aktywacji pakietu.

Źródło: gsmonline

reklama

Ostatnie opinie internautów

tot 20.02.2008 @ 16:29
jak zawsze jest jaki haczym.smsy sa tylko do plusa :( pewnie gdyby zrobili do wszystkich to wiecej ludzi by sie skusilo. no coz nie ma idealnej taryfy:(
paczek 20.02.2008 @ 17:11
Totalna porażka. Widzę że od Plusa nie można już nic konkretnego wymagać. Pięć staje się coraz bardziej upośledzona. Ma chyba jakieś zboczenie uwsteczniania się. Poczekam jeszcze miesiąc i chyba zdecyduje się na lepszą ofertę, u konkurentów.
mario 21.02.2008 @ 13:25
Dlatego ja wybrałem mixplusa.bez abonamentu i z darmowa muza w ofercie mixuj z mixem.chociaz jak tak sie przyjazałem ofercie Simplusa to naprawde nie ma co narzekac.
sonia 21.02.2008 @ 15:00
wg mnie nie ma na co narzekać - 100smsów za zmianę taryfy? bardzo fajna opcja. z resztą simplus na każdym kroku ma takie promocje, że aż człowiek ma problem, co wybrać :P na razie jeszcze mam do wykorzystania trochę minut z gorących popołudni i weekendów, ale jak to się skończy, to wiadomo, że będzie się na co skusić :)
Slayer 21.02.2008 @ 23:28
Wg zestawienia RZ, Simplus jest najlepsza oferta. Mysle, ze to prawda, ja mam bowiem MIXa i jestem bardzo zadowlony. Plusfony rewelacyjne, a teraz w nowej promocji mozna je kupic taniej.
dziq 22.02.2008 @ 08:02
W tej nowej taryfie simplusa sa tez darmowe pakiety minut i smsow. Minuty sa co prawda do sieci i na stacjonarne, ale smsy do wszystkich dodatkowo za doladowanie:)
ania 25.02.2008 @ 19:55
simplus jest de best na naszym rynku - aż mi się w głowie nie mieści ile promocji robią, nie nadążam :P jeszcze się nie zdązyłam nadziwić nad minutami po 4 grosze do sieci, a tu kolejne oferty kusza :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16