PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wkrótce wielka wyprzedaż w Plusie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wkrotce-wielka-wyprzedaz-w-plusie-5280.html
QR Code
Wkrótce wielka wyprzedaż w Plusie

Paweł Wasik, 2 stycznia 2009, 10:40 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 2 stycznia 2009 o 12:03)
Tagi: mixPlus, Nokia, Plus, Polkomtel, telefon komórkowy

W przyszłym tygodniu w komórkowej sieci Plus ruszy kolejna edycja promocji "Wielka Wyprz". W jej ramach ceny wielu modelów telefonów będą obniżone.

Promocja rozpocznie się w poniedziałek (5 stycznia). Promowane będą przede wszystkim dwa telefony komórkowe - Nokia N95 oraz Samsung F480.
W ramach promocji ceny wielu telefonów komórkowych dostępnych w ofertach abonamentowych oraz MixPlus zostaną znacznie obniżone.

reklama

Ostatnie opinie internautów

smirnof 2.01.2009 @ 13:37
Fajnie! Będzie można zmienić sobie modek telefonu, czasami tez operatora ;)
korpi90 2.01.2009 @ 13:47
Wielka Wyprz po raz trzeci xD
adam12 2.01.2009 @ 13:49
"Wielka Wyprz" - sama nazwa już sugeruje że coś będzie "obcięte" w tym wypadku będą to ceny nowoczesnych telefonów, ale czy na pewno. Przy tak dużej konkurencji operatorzy robią co mogą aby pozyskać klijenta, ceny często spadają do 1zł, ale operatorzy rekompensują to abonamentem czy też droższymi rozmowami lub smsami. Tak więc nie dajmy się zwieść wielkim napisem "nokia n95 za 1zł" chociaż jej cena rynkowa to ponad 1000zł bo i tak w rzeczywistości operator zarobi.
gothic75 2.01.2009 @ 18:34
super , już nie mogę się doczekać. mam tylko nadzieję że ceny będą naprawde bardzo niskie :)
korpi90 2.01.2009 @ 19:53
Taniej zdecydowanie Nokia N95 i Samsung F480. Tyle wiem.

Ale tak chyba podziekujemy.
Mix Plus IV:
- tylko jedenn pakiet sms na miesiąć
- internet zaokrąglany do 100kb
- darmowy numer wcale nie darwomy (od lutego 4000sms lub 1000min)

A chciałem przedłużyc mixa i teraz sie zastanawiem
marlena73-73 2.01.2009 @ 22:29
Póki co,nikt nie obciął cen poniżej 1zł.A nawet jakby PLUS pojechał po 1grosz,to myślicie ,że nie zarobi???Reklamy typu "wielka wyprz" są dla naiwnych...albo dowalą w cenach połączeń,albo wiążącą umową na 36 miesięcy.Jakby nie patrzeć i tak wyjdą na swoje...w cenę wliczą reklamę telewizyjną-ogromne miliony złotówek,za które zapłacimy my,posiadacze tanich telefonów...a my naiwni będziemy się cieszyć ze złomiastego fonu za jednego zeta.Ot i wielka promocja!
kasia 3.01.2009 @ 14:11
Pewnie jest to fajna rzecz, natomiast ceny aparatów oczywiście spadną, w zamian za wysoki abonament lub umowa na najdłuższy z możliwych okresów. Już przechodziłam przez to kilka razy. Najlepiej jest się zastanowić trzy razy nad zakupem, zanim człowiek się otrząśnie później. Poza tym wiele telefonów o bardzo zaniżonych cenach nie nadaje się, do dzwonienia, do ściągania dzwonków i wielu różnych usług. lepiej jest dokładnie przeanalizować dany model, który chce się kupić, np przetestować na www.telix.pl
korpi90 3.01.2009 @ 16:12
Już wszystko wiem. Wszystkie cenniki.
Powiem szczerze lipa. Wiecej na PW
raf56 3.01.2009 @ 22:42
Oczywiście każda taka "wielka wyprz" zawiera w sobie jakąś podpuchę mówiąc kolokwaialnie.Operatorzy kuszą promocjami,zachwalając swoje oferty gdzie ich główne hasła to:promocja,telefony od złotówki i tanie rozmowy i sms-y.Takie hasła spotykamy na każdym kroku,idziesz do sklepu widzisz reklamę Plusa,zasiadasz przd TV a tam reklama Ery idziesz do apteki a tam reklma orange.
Sam osobiście nigdy nie ulegałem tego typu chwytom,nigdy nie kupowałem telefonu za "1 zł",nigdy nie zawierałem umowy z żadnym operatorem.Dlaczego?Dlatego,że przede wszystkim cenię sobie swobodę wyboru,nie lubię być związany żadnymi umowami,wolę za to doładowywać konto za ile i kiedy chcę,wybieram sobie telefon gdzie i za ile chcę i na jak długo chcę.To się nazywa
swoboda wyboru,jest to dla mnie najwygodniejsze i w żaden sposób nie ogranicza mnie i przede wszystkim wychodzi taniej aniżeli w ofercie operatorów.Zatem dobrze wam radzę,nie dajcie się łapać na tanie chwyty marketingowe operatorów chcących na was zarobić.
korpi90 5.01.2009 @ 14:14
No i zaczeło się. A raczej nic ;p

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03