PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Włatcy Móch" oraz "39 i pół" w mobilnej telewizji Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wlatcy-moch-oraz-39-i-pol-w-mobilnej-telewizji-orange-3618.html
QR Code
"Włatcy Móch" oraz "39 i pół" w mobilnej telewizji Orange

Michał Gruszka, 6 marca 2008, 16:52 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 6 marca 2008 o 16:53)
Tagi: mobile tv (telewizja mobilna), Orange

W mobilnej telewizji Orange można oglądać najpopularniejsze seriale nadawane na kanałach TV4 oraz TVN. Wśród nowości znalazły się przedpremierowe odcinki „Włatców Móch"oraz „39 i pół". W najbliższym czasie oferta zostanie wzbogacona o kolejny serial TVN - „Teraz albo nigdy".

Od 4 marca klienci Orange mogą oglądać najnowszą produkcję TVN, z Tomaszem Karolakiem - serial "39 i pół". W mobilnej telewizji Orange, wszystkie kolejne odcinki serialu będzie można zobaczyć zawsze na tydzień przed ich premierą na antenie TVN.

„39 i pół" to zwariowana komedia obyczajowa o kryzysie wieku średniego w męskim wydaniu. Wiecznie niedojrzały postpunkowiec - Darek Jankowski, tuż przed swoimi czterdziestymi urodzinami uświadamia sobie, że w jego życiu panuje totalny bałagan. Postanawia to zmienić i z rozbrajająco sympatycznego nieudacznika stać się pełnowartościowym, odpowiedzialnym mężczyzną. Jego główny cel to odzyskanie żony i syna, z którymi rozstał się siedem lat temu. W serialu, obok Tomasz Karolaka, zobaczymy między innymi Darię Widawską, Sonię Bohosiewicz, Dorotę Deląg, Krzysztofa Stelmaszyka, Alana Andersza, Antka Królikowskiego i debiutującą na ekranie Elę Pawlak.

Od 30 marca, w ofercie Orange pojawi się kolejny serial realizowany przez TVN - "Teraz albo nigdy". Jego bohaterami jest grupa dwudziesto i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze, podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie i postanawia poukładać swoje ważne sprawy od nowa. W serialu zagrają Katarzyna Maciąg, Marta Żmuda Trzebiatowska, Agata Buzek, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartek Kasprzykowski oraz Jan Wieczorkowski. Podobnie jak w przypadku „39 i pół" wszystkie odcinki poza premierowym, będzie można zobaczyć zawsze na tydzień przed emisją telewizyjną.

Ponadto już teraz klienci mobilnej telewizji mogą oglądać przedpremierowe odcinki najnowszego, czwartego sezonu popularnej kreskówki emitowanej w TV4 - "Włatcy Móch".

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości