PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wokół siedziby Play, aż gorąco od reklam

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wokol-siedziby-play-az-goraco-od-reklam-575.html
QR Code
Wokół siedziby Play, aż gorąco od reklam

Piotr Baranowski, 9 marca 2007, 15:27
Tagi: Play, Project4 (P4)

Kilka minut temu na skrzynkę naszej redakcji otrzymaliśmy anonimową wiadomość z fotografiami przedstawiajacymi okolice siedziby Play. Z naszych informacji wynika, że taką wiadomość otrzymało kilka redakcji.

Pierwsza fotografia została wykonana z budynku. Widać odblask szyby oraz naklejkę w lewym, dolnym rogu.










reklama

Ostatnie opinie internautów

Leonar 9.03.2007 @ 15:41
To widać że Play nie próżnje i ma kampanie agrasywną. może nie zachecac cenami ale będzie najpierw ludzi zapoznać z nową marką. Mam nadzieje że ceny będą przystępne.
typek 9.03.2007 @ 19:39
No muszę przyznać, że ich reklamy są robione z rozmachem, wyglądają .. niecodziennie :)
Mihau 10.03.2007 @ 21:16
A ja wam mówię, że to będzie wielka porażka, reklamują się jak tabloidy, ważne żeby było krzykliwie, co ma przedstawiac bilbord z tym dwojgiem prawie nagich ludzi? Nic, ważne żeby się mówilo, porażka.
szymi 12.03.2007 @ 13:34
a ja mysle ze bedzie dobra,ceny pewnie przystepne ale najwazniejsze beda uslugi,bo w ciagu 1,5-2 lat maja pkryc zasiegiem cala Polske a wtedy...no coz ciekawe jakie telefony beda,ale jak to siec UMTS to juz na pewno wypasione,tv w komorce powinno byc dostepne internet i maile tez penie w standardzie,a wowczas drzyjcie inni operatorzy,pozdro
Rybcia 18.03.2007 @ 11:18
Wszyscy już wiemy, że ceny połączeń są bardzo przystępne i konkurencyjne!To fakt konkurencja powinna trząść portkami :) Moj opeator na pewno mnie straci, i takich ja jest pewnie wiele :) A co do reklam....gdzie nie zawiesiłam oka od razu reklama, jak nie reklama billboard to jakaś naklejka, rączka w autobusie czy piłka. Dobra robota jeśli chodzi o kampanie reklamową!
dex 17.04.2007 @ 18:50
Kampania rzeczywiscie ok.Bilbordy wedlug niektorych kontrowersyjne,ale mi sie podobaja.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

New adidas superstar sale 28.06.2017, 11:12