PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wolność wyboru najlepszej promocji w Netii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wolnosc-wyboru-najlepszej-promocji-w-netii-3496.html
QR Code
Wolność wyboru najlepszej promocji w Netii

Michał Gruszka, 26 lutego 2008, 11:07
Tagi: Netia, promocja

W dobie szybko rozwijającego się rynku i ofert telekomunikacyjnych klienci nie muszą już obawiać się podpisywania umów terminowych, płacąc tę samą cenę przez 3 lata, mimo coraz lepszych promocji na rynku. W nowej ofercie Netii klienci mogą zmienić cenę usługi na niższą także w trakcie trwania umowy terminowej, bez konieczności jej przedłużania.

Klienci uzyskują gwarancję stałej, atrakcyjnej ceny promocyjnej w całym okresie obowiązywania umowy. Jednocześnie, po 6 miesiącach mogą zmienić ofertę na tańszą, dostępną wówczas w kolejnej promocji.

Oferta Netii jest bardzo prosta, gwarantuje atrakcyjną, stała cenę, bez dodatkowych, ukrytych podwyżek po kilku miesiącach.

Netia proponuje także gwarancje bezpiecznego użytkowania internetu – klient może zainstalować najwyższej klasy oprogramowanie do ochrony swojego komputera, w tym oprogramowanie antywirusowe, ale także program blokujący dostęp do niepożądanych treści internetowych. Aby przekonać się o skuteczności ochrony, Netia oferuje możliwość nawet trzymiesięcznego przetestowania oprogramowania za 1 grosz miesięcznie.

Bazując na sprawdzonej jakości usług świadczonych dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, Netia oferuje takie same gwarancje również klientom indywidualnym.

Netia oferuje pełen serwis dotyczący usługi: pomoc przy aktywacji, instalacji modemu, obsługa klienta 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a także konsultacje i pomoc w zakupie urządzeń dodatkowych, pomocnych przy korzystaniu z internetu.

Promocja obowiązuje do 16 kwietnia 2008r.

Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netii powiedział:

Ta oferta to kolejny krok w realizacji strategii Netii - bycia preferowanym dostawcą usług telekomunikacyjnych. Dlatego i tym razem proponujemy unikalne i nowe na naszym rynku rozwiązanie - gwarantujemy klientom wybór nowej, najlepszej promocji w trakcie trwania umowy. Po raz kolejny Netia wyznacza trendy na rynku i jest – jak zawsze - o krok przed konkurencją.

Z usług dostępu do internetu Netii korzysta ponad 230.000 klientów. Netia świadczy swoje usługi w oparciu o własną infrastrukturę oraz na sieci TP SA.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 26.02.2008 @ 12:33
No i bardzo dobrze, tego brakowało w jakichkolwiek innych firmach oferujących usługi internetowe. Myśle że Netia dorobi się nowych zwoleników. Kto wie czy czasami nię będą do nich migrować. Oczywiście nie wierze również w to że taka telekouminkacja zostawi to bez odezwu. Również wprowadzą podobną usługę, może nawet lepsza - z tym że zajie im to troszkę więcej czasu ;)
maniak 26.02.2008 @ 18:06
ale nikt juz nie mowi o tym, ze w 24mies umowie mozna tylko raz przejsc na nowa umowe i licza Ci cene srednia z calej nowej umowy a nie promocyjna, ktora byla by np. przez pierwsze 3 mies. - jakos o tych "wspanialych" punktach regulaminu cudownej promocji juz nikt nie mowi... :/

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości