PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wyprzedaż telefonów w Plusie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wyprzedaz-telefonow-w-plusie-5168.html
QR Code
Wyprzedaż telefonów w Plusie

Paweł Wasik, 5 grudnia 2008, 12:48
Tagi: mixPlus, Motorola, Nokia, Plus, Polkomtel, Samsung, Sony Ericsson

Polkomtel wprowadził dzisiaj nową promocję MixPlus "Najlepsza Okazja w MixPlusie". Jest to ona aktywna równoległe z pozostałymi ofertami MixPlusa.

W ramach nowej promocji klient podpisuję umowę na zobowiązania w wysokości 30 zł i może wybrać następujące modele

- Motorola K1
- Motorola V3 EDGE,
- Nokia 2626,
- Nokia 5200 (z kartą pamięci 512MB),
- Nokia 6080,
- Nokia 6151,
- Nokia 7360,
- Samsung J400,
- Samsung L760,
- Samsung J600,
- Samsung M600,
- Samsung Z170,
- Sony Ericsson K510i.

Źródło: GSMonline.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

krzychu.pl 5.12.2008 @ 16:13
Rzeczywiście to wyprzedaż i patrząc na tą liste to aż zdziwenie na mojej twarzy, że sprzedaja jeszcze chociażby SE K510i czy inne...
Wielu się pewnie skusi na tą promocję bo ceny większości telefonów za 1zł...

A Plus też na tym skorzysta bo wyczyści ze starszych słuchawek swoje magazyny.
andrea 5.12.2008 @ 18:13
Każdy towar ma swojego klienta i te modele także ich znajdą. Przecież nie każdego stać na HTC Touch. Ja z tej listy na pewno bym coś dla siebie wybrał.
korpi 5.12.2008 @ 20:40
- Sony Ericsson K750i
- Sony Ericsson W610i

Zapomniano m.in. o tych telefonach!
Takie fajne telefony. A jakie tanie!!!
piasecka 5.12.2008 @ 20:55
kazdy sposob dobry na pozbycie sie starych, zapomianych modeli telefonow:)
ale to dobry znak, niebawem pojawia sie nowosci, czym tym razem nas zaskocza?
Kasia 5.12.2008 @ 23:15
Na niektórych klientów na pewno zadziałają słowa "wyprzedaż" i "promocja" :-)
Sundance_kid 6.12.2008 @ 10:32
Nokia 6080? Się rzucili. Wyprzedają starocie a ludzie promocję widzą bo napisali wyprzedaż. Fakt nie każdego stać na ten telefon ale wciskanie czegoś co półtora roku temu czy więcej było nowością to z deka przesada. Ale idą święta, klapki na oczach a tu tak tanio to obdarujemy kogoś zobowiązaniem albo będziemy płacić za to jeszcze przez dwa lata.
wisienqaa 6.12.2008 @ 16:46
taka kolej rzeczy najpierw wysoka cena, potem wyprzedaż:)dzięki temu wszystko funkcjonuje:)
Pozdrawiam
kaczmaj 8.12.2008 @ 10:15
czyli nic innego, tylko czyszczenie magazynów.
ANN 27.12.2008 @ 16:54
Cieszę się z tego bardzo:) Telefony to jedna z bardzo ważnych rzeczy czego przekonałam się na własnej skórze dopiero w 24.12.08 r czyli jak łatwo zauważyć w wigilię! Mój tato jest kierowcą we Francuskiej firmie i niestety do domu wracał dopiero 23 grudnia. W trasie Francja Polska wszystko poszło dobrze, ale w trasie z bazy do domu zepsuł się samochód! Gdyby nie telefon komórkowy firmy NOKIA mój tata nie dojechałby do domu! Jeden telefon mu się rozładował i nie mógł się do nas dodzwonić abyśmy ściągnęli pomoc ale w tedy wyjął z kieszeni zasłużony telefon NOKIA i bez problemu zadzwonił do nas. Dzięki temu trochę póżno, ale fakt faktem był w domu na wigilię!
Pozdrowionka :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 7 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16