PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wyróżnienie dla raportu CSR Grupy TP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wyroznienie-dla-raportu-csr-grupy-tp-9812.html
QR Code
Wyróżnienie dla raportu CSR Grupy TP

Maciej Celmer, 2 grudnia 2011, 09:39
Tagi: CSR, Grupa TP, raport, Telekomunikacja Polska (TP SA)

Raport społecznej odpowiedzialności Grupy TP otrzymał wyróżnienie w konkursie Raporty Społeczne 2011 organizowanym przez CSR Consulting, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i PricewaterhouseCoopers. Raport doceniono przede wszystkim za kompleksowe podejście do dialogu z interesariuszami.

Tomasz Nowakowski, Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Korporacyjnych powiedział:

Raport powstał w oparciu o szerokie konsultacje społeczne, odpowiadamy w nim na konkretne wyzwania, które stawiają przed nami interesariusze. Staraliśmy się uwzględnić w nim głos naszych partnerów społecznych i pracowników. Cieszymy się, że takie podejście do odpowiedzialnego biznesu zostało docenione

Najnowszy Raport CSR Grupy TP obejmuje działalność firmy za ostatnie 4 lata. Został sporządzony pod kątem wyzwań społecznych, jakie stoją przed operatorem telekomunikacyjnym – są to przede wszystkim walka z wykluczeniem cyfrowym, bezpieczeństwo korzystania z nowych technologii oraz minimalizowanie wpływu działalności firmy na środowisko naturalne. Raport przygotowano w oparciu o międzynarodowe standardy GRI, został także zweryfikowany przez niezależnego audytora.

Grupa TP jest jedną z kilkunastu firm w Polsce, które raportują swoje działania z zakresu odpowiedzialnego biznesu i jako pierwsza w Polsce w 2006 roku wydała raport CSR zgodny z międzynarodowymi standardami GRI. Jest także notowana w giełdowym indeksie odpowiedzialnych firm - Respect Index.

Celem konkursu „Raporty Społeczne” jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które nie tylko prowadzą działalność z uwzględnieniem interesów społeczeństwa i środowiska, ale także potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania w tym obszarze. W tym roku konkurs odbył się już po raz piąty.

Źródło: Grupa TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

maruda 2.12.2011 @ 12:18
Dobrze, że są organizacje, które przyznają nagrody za tego typu działania, przecież aktywność firmy nie powinna ograniczać się do ofert, wiadomo, że powinno się liczyć coś poza ekonomicznym zyskiem. No ale chyba w całej Grupie TP to rozumieją bo tam chyba sporo akcji tego typu (internet dla bibliotek, programy dla studentów, mniejsze rzeczy typu loterie Euro 2012, które też w końcu poprawiają wizerunek firmy).
gosc 5.12.2011 @ 19:29
a tak a pro grupy TP, jakie ostatnie promocje szczególnie przypadły
do gustu?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości