PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wystartował program partnerski FreecoNet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wystartowal-program-partnerski-freeconet-4045.html
QR Code
Wystartował program partnerski FreecoNet

Michał Gruszka, 24 kwietnia 2008, 10:38
Tagi: FreecoNet

FreecoNet - jeden z najpopularniejszych w Polsce usługodawców telefonii internetowej - oficjalnie ogłosił start swojego programu partnerskiego. Współpracujący z FreecoNet partnerzy będą mogli zarobić promując usługi dodane FreecoNet i zapewniając wsparcie techniczne klientom.

Program partnerski FreecoNet podzielony został na dwie grupy: Silver oraz Gold. Partnerem w programie Silver można zostać w łatwy sposób – wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny i promować usługi dodane FreecoNet, np. przez dodanie banneru reklamującego FreecoNet na swojej stronie. Korzyści, jakie może czerpać partner FreecoNet, to prowizja na poziomie 10 proc. wypłacana co miesiąc przez rok od wszystkich kont, usług i numerów aktywowanych przez klientów, którzy przyszli do FreecoNet np. klikając na link na stronie internetowej partnera. Firmy partnerskie mogą dodatkowo oferować usługi instalacyjne, a także otrzymują specjalny rabat od dystrybutorów na sprzęt VoIP.

Z kolei partnerstwo w programie Gold adresowane jest do firm działających w branży teleinformatycznej, które będą mogły zapewnić wsparcie techniczne w zakresie konfiguracji i użytkowania usług FreecoNet. Ich zadaniem – podobnie jak w przypadku programu Silver – jest promocja usług FreecoNet oraz dodatkowo: opieka posprzedażowa i wsparcie techniczne. Prowizja od aktywowanych przez klientów kont, usług i numerów wynosi 20 proc. i jest wypłacana co miesiąc przez rok. Partner zarabia też na promowanych przez siebie usługach instalacyjnych i serwisowych FreecoNet oraz dostaje zniżkę na urządzenia VoIP od dystrybutorów.

Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet. powiedział:

Program partnerski FreecoNet to sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez żadnych wstępnych inwestycji. Wystarczy, że firma oferująca usługi telekomunikacyjne włączy do swojej oferty rozwiązania dostępne we FreecoNet i będzie to dla niej dodatkowe źródło przychodów. Podobnie, jeśli ktoś prowadzi popularną stronę czy blog w Internecie i umieści tam banner FreecoNet - zarobi za każdego użytkownika, który z jego witryny przejdzie na stronę FreecoNet, zarejestruje się i aktywuje choć jedną z wielu usług dostępnych na naszej platformie.

Zainteresowani programem partnerskim FreecoNet mogą zgłaszać się mailowo na adres: partners@freeconet.pl, a w odpowiedzi otrzymają umowę partnerską. Kandydaci do programu partnerskiego Gold przechodzą dodatkową weryfikację pod kątem przygotowania do świadczenia usług technicznych i serwisowych. Więcej o programie partnerskim FreecoNet można przeczytać na stronie: http://www.freeconet.pl/pl/sub/157,telefonia_internetowa/program_partnerski.html.

FreecoNet 2.0 to platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). FreecoNet umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów we FreecoNet. Najniższe stawki przy połączeniach na numery spoza platformy gwarantuje TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet. Na TelArenie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw innowacyjnych usług dodanych dla biznesu (m.in. IVR, CallCenter) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości