PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Wzmacniacze GSM - InstalacjeGSM.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/wzmacniacze-gsm-instalacjegsm-pl-7133.html
QR Code
Wzmacniacze GSM - InstalacjeGSM.pl

Mariusz Burski, 18 lutego 2010, 11:09
Tagi: GSM, InstalacjeGSM.pl, nodeB, zasięg

Słaby zasięg telefonii komórkowej w Polsce to nie lada problem. Jego rozwiązaniem są Systemy Wzmacniające Sygnał GSM, które InstalacjeGSM.pl proponują na polskim rynku. Firma zakłada Systemy zarówno w domach jednorodzinnych, halach produkcyjnych, hotelach ale również w tak nietypowych miejscach jak platforma wiertnicza w Nigerii.

Z problemem słabego zasięgiem borykają się nie tylko mieszkańcy małych miejscowości ale i wielkich miast, gdzie zmienna moc sygnału jest w wielu wypadkach uzależniona od topografii terenu i zabudowy.
Mapy zasięgu w Polsce pokazują że potrzeba jeszcze wiele czasu, aby we wszystkich miejscach, a tym bardziej budynkach, użytkownicy mogli cieszyć się pełnym zasięgiem, a rozmowy telefoniczne były nieprzerwane.

Wynika to z kilku czynników: zbyt dużej odległości budynku od stacji bazowej operatora (BTS), topografii terenu, konstrukcji budynku, przeciążenia stacji bazowej z powodu dużej liczby użytkowników korzystających z sieci w tym samym czasie.

Powyższą sytuację potęgują dodatkowo ograniczenia finansowe operatorów, którym nie zawsze kalkuluje się postawienie nowej stacji bazowej.

Istnieje jednak możliwość rozwiązania problemu z zasięgiem, która gwarantuje pełną skuteczność.

InstalacjeGSM.pl proponują profesjonale systemy GSM poprawiające zasięg w budynkach. Ich działanie polega na wzmacnianiu sygnału pobieranego z zewnątrz (dzięki antenie zewnętrznej) i wprowadzeniu go do wewnątrz budynku za pomocą przewodu antenowego do jednostki centralnej (repeter), która z kolei wzmacnia go i wysyła na określoną powierzchnię.

Taki system jest wyposażony w system nadawczo - odbiorczy (dwukierunkowy) likwidujący całkowicie problem nikłego zasięgu w budynku i jego otoczeniu.

Systemy wzmacniające zasięg GSM oferowane przez InstalacjeGSM.pl to wysokiej klasy urządzenia, posiadające wszelkie potrzebne certyfikaty i pozwolenia wymagane na terenie UE.

Gwarantem ich najwyższej jakości jest system kontroli poziomu wzmocnienia (AGC), dzięki któremu odbierany i wysyłany przez urządzenie sygnał jest zawsze na odpowiednim poziomie.

AGC dostosowuje się do zmian mocy sygnału na zewnątrz budynku wysyłanego przez BTS, wybierając poziom działania jaki w danej chwili jest odpowiedni.

Instalatorzy montują systemy zarówno w budynkach o zwykłych konstrukcjach jak i w bardziej skomplikowanych: potężnych wieżowcach czy średniowiecznych zamkach, gdzie nie można w żaden sposób zakłócić harmonii stylu i wyglądu obiektu. Na życzenie klienta zakładane systemy są w taki sposób, aby jego elementy całkowicie były niewidoczne dla otoczenia.

Firma działa również na rynku zagranicznym, instalując swoje systemy w Czechach, Niemczech, Włoszech, wielkiej Brytanii czy Nigerii.

Istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania systemu, aby każdy mógł sprawdzić pełną skuteczność jego działania.
InstalacjeGSM.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Amplitec w Polsce.


Źródło: InstalacjeGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

pbe 18.02.2010 @ 16:24
Szkoda, że żaden z oferowanych produktów niepokrywa pasma EGSM (rozszerzony GSM 900 MHz) a tylko podstawowy GSM900.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości