PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Yahoo i LG pracują razem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/yahoo-i-lg-pracuja-razem-404.html
QR Code
Yahoo i LG pracują razem

Piotr Baranowski, 21 lutego 2007, 20:09
Tagi: LG Electronics

LG Electronics ogłosił rozpoczęcie współpracy z portalem Yahoo!. W ramach współpracy takie usługi jak Yahoo! Go for Mobile 2.0, Yahoo! Mail i Yahoo! Messenger będą dostępne w telefonach LG. Ponadto, użytkownicy komórek LG będą mogli korzystać z nowej aplikacji Yahoo! oneSearch, która umożliwia natychmiastowe wyszukiwanie informacji internetowych w telefonach komórkowych.

Mający swoją premierę na początku tego roku, program Yahoo! Go 2.0 redefiniuje usługę mobilnego Internetu w telefonach komórkowych poprzez wyjątkowe wzornictwo produktu, możliwość personalizacji za pomocą treści z całego Internetu i odkrycie na nowo funkcji przeszukiwania sieci w telefonach komórkowych z wykorzystaniem aplikacji Yahoo! oneSearch. Stylizowany w formie karuzeli, design nowej przeglądarki ułatwia użytkownikom nawigację przez widżety Yahoo!Go, spersonalizowanie poczty e-mail, a także dostęp do informacji lokalnych, map, bieżących wiadomości, informacji sportowych, finansowych, rozrywki, prognozy pogody. Dzięki tym aplikacją, użytkownicy telefonów LG będą mogli łatwo poruszać się po usługach Yahoo!, cieszyć się dostępem do najświeższych wiadomości i najlepszej rozrywki, pozostając w kontakcie z innymi internautami.

Współpraca LG i Yahoo! ma na celu umocnienie pozycji obu firm na polu technologii mobilnej. Wyposażone w usługi Yahoo! telefony LG będą dostępne zarówno u operatorów sieci komórkowych jak i w bezpośrednim kanale dystrybucji. Dodatkowo, LG i Yahoo! rozważają także udostępnienie usług Yahoo! w innych produktach LG.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości