PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Z IPFON do Kraju Kwitnącej Wiśni za 1 grosza!

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/z-ipfon-do-kraju-kwitnacej-wisni-za-1-grosza-2076.html
QR Code
Z IPFON do Kraju Kwitnącej Wiśni za 1 grosza!

Michał Gruszka, 26 września 2007, 14:38
Tagi: Ipfon, VoIP

W najbliższą niedzielę, 30 września, będziemy kibicować Robertowi Kubicy podczas Grand Prix Japonii. Za naszym rodakiem do tego kraju podąża również promocja IPFON związana z wyścigami Formuły 1.

Szalony pościg i wspaniała walka Polaka w ostatnim wyścigu podczas Grand Prix Belgii wszystkim kibicom przysporzyły wiele emocji. W tym sezonie Robert Kubica ma jeszcze tylko trzy szanse, aby stanąć na podium. Czy zdarzy się to podczas niedzielnego startu w Japonii? Nie wiadomo, pewne jest jednak to, że w tym dniu rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne do Japonii będą w cenie 1 grosza netto za minutę połączenia (normalna opłata to 15 groszy netto za minutę).

Oddalona od Polski o ok. 8500 km Japonia kojarzona jest m.in. z sushi, origami i samurajami. Od przyszłej niedzieli będzie być może wspominana również jako miejsce wielkiego sukcesu Roberta Kubicy. Warto tego dnia podzielić się sportowymi wrażeniami ze swoją rodziną lub znajomymi przebywającymi w tym kraju, płacąc za to jedynie symbolicznego 1 grosza.

Promocja na połączenia do Kraju Kwitnącej Wiśni to kolejna odsłona akcji IPFON, związanej z wyścigami Formuły 1 i udziałem w nich Roberta Kubicy. Następnym krajem objętym promocją będą Chiny, gdzie 7 października odbędzie się Grand Prix Chin. Użytkownicy IPFON będą mogli wówczas zadzwonić za 1 grosza do co 5 mieszkańca Ziemi (normalna opłata na połączenia do Chin to 16 groszy netto za minutę).

Chętni do korzystania z usług IPFON muszą posiadać tylko stały dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy użytkownik otrzymuje za darmo numer telefonu oraz 10 minut na połączenia stacjonarne. Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną, niewielką bramkę VoIP, do której podłączyć trzeba dowolny aparat telefoniczny. Użytkownik IPFON nie płaci abonamentu, a jedynie niewielkie opłaty za połączenia przy sekundowym naliczaniu: 9 groszy brutto za minutę połączenia na numery stacjonarne w Polsce i od 11 groszy za granicę.

IPFON istnieje już 2 lata i w tym czasie zdobył wiodącą pozycję na rynku telefonii internetowej w Polsce. Popularność IPFON jest wynikiem m.in. wysokiej jakości połączeń i największej na rynku oferty usług dodanych (m.in. fax2email, email2fax, połączenia konferencyjne, IVR, numery wewnętrzne). W ciągu ostatniego roku IPFON prawie trzykrotnie zwiększył liczbę obsługiwanych użytkowników i wydzwanianych przez nich minut. Operator udostępnia swoje usługi bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 41 polskich stref numeracyjnych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości