PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Za granicę z budki już za 10 gr za minutę w Dialogu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/za-granice-z-budki-juz-za-10-gr-za-minute-w-dialogu-1899.html
QR Code
Za granicę z budki już za 10 gr za minutę w Dialogu

Michał Gruszka, 11 września 2007, 16:26
Tagi: Telefonia Dialog

Od września br. z bliskimi i znajomymi przebywającymi za granicą będzie można rozmawiać z budki telefonicznej w Polsce już za 0,10 zł brutto za minutę. Takie zmiany w cenniku wprowadziła w swoich publicznych aparatach Telefonia Dialog. Nowa taryfa Dialogu to najtańsza oferta połączeń międzynarodowych dostępnych z budek telefonicznych w Polsce. Zmianie uległy również ceny minuty połączenia w kraju do sieci stacjonarnej i komórkowej.

Cena 0,10 zł brutto za minutę, bez względu na porę dnia, obejmuje połączenia międzynarodowe z telefonami stacjonarnymi w państwach I strefy, do której należą m.in. Niemcy, Wielka Brytania, USA, Francja i Włochy. Są to kraje, do których Polacy wyjeżdżają najczęściej, zarówno na wycieczkę, jak i na dłuższy czas, np. do pracy czy na studia. Dzięki obecnej obniżce cen połączeń telefonicznych osoby pozostające w kraju będą mogły utrzymywać z nimi stały kontakt. W pozostałych strefach cena połączeń międzynarodowych wyniesie od 0,24 zł brutto za minutę do 4,76 zł za minutę bez względu na porę dnia. Aby skorzystać z budki telefonicznej Dialogu nie trzeba wydawać pieniędzy na kartę, ponieważ aparaty są na monety.

W aparatach publicznych Telefonii Dialog od 1 września 2007 roku obowiązuje także jedna stawka dla rozmów lokalnych i międzymiastowych - 0,24 zł brutto za minutę połączenia na telefony stacjonarne bez względu na porę dnia. Dzięki temu na telefon stacjonarny taniej będzie zadzwonić z budki Dialogu niż z telefonu komórkowego na kartę. Połączenia do sieci komórkowych kosztują teraz 1,50 zł brutto za minutę bez względu na porę dnia.

Dialog dysponuje obecnie ok. 2000 aparatów wrzutowych. Znajdują się one na terenach objętych siecią Dialog - Dolnym Śląsku oraz w byłych województwach: łódzkim, zielonogórskim, elbląskim i bielskim.

Do osób chcących korzystać tanio z telefonu w domowym zaciszu lub w pracy, Dialog adresuje natomiast usługę NewFon. To usługa telefonii internetowej dostępna w całej Polsce. Po rejestracji na stronie www.newfon.pl użytkownik całkowicie za darmo otrzymuje stacjonarny numer telefonu. Z każdego komputera (wyposażonego w zestaw słuchawek mikrofonu lub specjalną bramkę VoIP umożliwiającą podłączenie tradycyjnego aparatu telefonicznego) można korzystać jak z telefonu domowego: dzwonić do abonentów wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych i odbierać wszystkie połączenia telefoniczne - bez abonamentu, bez umów, bez formalności.

Źródło: Telefonia Dialog, telix

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości