PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zaawansowane usługi FreecoNet za darmo

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zaawansowane-uslugi-freeconet-za-darmo-3386.html
QR Code
Zaawansowane usługi FreecoNet za darmo

Michał Gruszka, 14 lutego 2008, 13:29 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 14 lutego 2008 o 13:36)
Tagi: FreecoNet, Internet, VoIP

Wszystkie usługi dodane FreecoNet można przez miesiąc poddawać bezpłatnym i nieograniczonym testom. Do wyboru z oferty FreecoNet jest wiele zaawansowanych i unikatowych na polskim rynku usług dodanych. Są one przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Najciekawsze z nich to system IVR i CallCenter, które powstały przy wykorzystaniu technologii syntezy mowy.

Testując te rozwiązania, każdy nowy i obecny użytkownik FreecoNet może stworzyć oryginalne powitanie w swoim telefonie. Natomiast firmy przyłączone do FreecoNet mogą sprawdzić, jak w praktyce funkcjonuje system przekierowań połączeń, czy ich kolejkowania.

Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet. powiedział:

Innowacyjność naszych usług, które są oparte o technologię syntezy mowy, użytkownicy FreecoNet z reguły najbardziej doceniają w momencie tworzenia komunikatów, odsłuchiwanych potem przez dzwoniące osoby. Żeby stworzyć taki komunikat, wystarczy tylko wpisać z klawiatury komputera w panelu użytkownika FreecoNet pożądany tekst, który zostanie przetworzony przez syntezator mowy. Do wyboru są głosy męskie i żeńskie - zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Dla zaawansowanych użytkowników przeznaczona jest usługa „Aplikacja”, która umożliwia wzbogacenie dowolnego systemu informatycznego (np. sklepu internetowego, CRM) o funkcjonalność automatycznej informacji telefonicznej. Usługa integruje się z zewnętrznym systemem przy pomocy technologii WebService i umożliwia automatyczną obsługę dzwoniącej do nas osoby. Komunikaty głosowe generowane są przez syntezator mowy.

Za darmo testować można również inne, ciekawe rozwiązania FreecoNet. Do takich należy usługa Dial-In, która pozwala na wdzwanianie się do systemu FreecoNet (np. z komórki), a następnie wykonywanie połączeń za darmo lub wg stawek operatorów TelAreny. Usługa ta może wykorzystywać funkcjonalność Callback (zwrotnego oddzwaniania) i jest przy tym bezpieczna, dzięki modułowi autoryzacji. Proces autoryzacji może się odbywać przez wprowadzenie numeru PIN albo przez rozpoznanie numeru telefonu (CLIP). Użytkownicy FreecoNet mogą też za darmo sprawdzać działanie usługi fax2email, pozwalającej na otrzymywanie wszystkich faksów na własną skrzynkę email.

„Oferta usług dodanych FreecoNet jest obecnie największa na rynku. Promocja ma na celu uświadomienie wszystkim korzyści płynących z zastosowania tych rozwiązań. Miesięczny okres promocyjny liczony jest od momentu dodania pierwszej usługi, a więcej informacji można znaleźć na witrynie FreecoNet (http://www.freeconet.pl/pl/sub/promocje.html)” – dodaje Jan Wyrwiński.

FreecoNet to platforma VoIP, która umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów. Nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane we FreecoNet można dzwonić przez dowolnego operatora VoIP lub przez TelArenę - usługę w ramach FreecoNet. Za każdym razem, kiedy użytkownik FreecoNet dzwoni na numer niezarejestrowany na platformie, operatorzy na TelArenie (Crowley, Deutsche Telekom, EuroTelekom, GTS Energis i Netia) walczą o możliwość zrealizowania jego połączenia i zawsze wygrywa najlepszy.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości