PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zagadkowa kampania MOTORAZR V8

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zagadkowa-kampania-motorazr-v8-3613.html
QR Code
Zagadkowa kampania MOTORAZR V8

Michał Gruszka, 6 marca 2008, 14:03
Tagi: Motorola

Motorola rozpoczęła w Polsce interaktywną kampanię promującą oryginalny, utrzymany w futurystycznej stylistyce telefon MOTORAZR² V8. Pomysł kampanii opiera się na tym, co wyróżnia ten model ze słynnej linii “brzytew”, na niezwykle ostrym profilu telefonu.

W 8 największych miastach Polski w uczęszczanych miejscach pojawił się teaser. Na słupach ogłoszeniowych i citylightach zostały umieszczone plakaty ostrzegające przed bliżej nieokreślonym niebezpieczeństwem, zachęcające do przekazania tej wiadomości innym i wejścia na stronę www.MOTORAZR.org. Na niej umieszczono zasady dostępnego dla wszystkich konkursu. Nagrodami w nim są telefony MOTORAZR² V8. Główny etap kampanii rozwiązuje zagadkę tajemniczych ostrzeżeń.

Małgorzata Matusiewicz, marketing menedżer Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej powiedziała:

Po działaniach ATL-owych rozpoczęliśmy kolejny etap działań skierowanych zwłaszcza do młodych i aktywnych. Projekt kampanii – tajemnicze plakaty, film wiralowy i konkurs na wysyłanie ostrzeżeń – najlepiej oddaje charakter tego telefonu: ostrego zarówno pod względem wzornictwa jak i rozbudowanych funkcji multimedialnych.

Kampania wspierana jest dużym, interaktywnym konkursem oraz obecnością na największych polskich portalach: Onet.pl, Wirtualnej Polsce, Interii i Gazeta.pl. Dodatkowo promocja jest widoczna na komunikatorach Tlen.pl i Gadu Gadu oraz w serwisach tematycznie związanych z telefonią komórkową i w wyszukiwarce Google.

Po części teaserowej kolejnym etapem promocji jest rozwiązanie zagadki w postaci nowych plakatów ze zdjęciem bohatera całej akcji.

Kampania została przygotowana przez agencję Ogilvy Action. Z kolei zakup mediów zaplanował dom mediowy MindShare. Łącznie pojawiło się ponad 500 citylightów oraz 12 tysięcy plakatów. Kampania internetowa potrwa do końca miesiąca.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości