PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zarabiaj dzięki Skype

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zarabiaj-dzieki-skype-589.html
QR Code
Zarabiaj dzięki Skype

Piotr Baranowski, 12 marca 2007, 17:50
Tagi: Skype

Najnowsza wersja komunikatora Skype pozwala na pobierania przez użytkownika opłat za połączenia. Takie rozwiązanie może zostać skutecznie wprowadzone w większości usług informacyjnych i głosowych.

Skype 3.1 beta umożliwia każdemu dorosłemu użytkownikowi uruchomienie usługi Skype Prime. Dzięki niej można pobierać drobną opłatę za każdą odebraną rozmowę (lub nawet za każdą minutę połączenia). Nawiązanie połączenia jest bezpłatne, ale w każdej chwili można przejść w tryb Skype Prime i rozpocząć zarabianie na rozmowie. Skype nie działa charytatywnie, pobiera stosunkowo wysoką prowizję - aż 30% opłaty za rozmowę. Do uruchomienia usługi konieczne jest też posiadanie konta w systemie płatności PayPal - podaje Internet Standard.

W celu skorzystania z nowej usługi obie strony muszą posiadać wersję Skype 3.1 Beta. W momencie publikacji tej wiadomości nie była ona dostępna poprzez stronę skype.onet.pl. Zalecamy pobranie jej ze strony skype.com.

Źródło: Internet Standard

reklama

Ostatnie opinie internautów

tranceman 12.03.2007 @ 19:49
:D:D moze ktos chce zadzwonic ?? i zapodac teroche grosza do mojej sakiewki :D:D - neizle rozwiazanie dla ludzi ktorzy duzo rozmawiaja na skype - szkoda ze wiekszosc robi to okazyjnie ...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 2 wynosi: