PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Żartownisie, komórki w dłoń!

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zartownisie-komorki-w-dlon-3806.html
QR Code
Żartownisie, komórki w dłoń!

Michał Gruszka, 1 kwietnia 2008, 11:04
Tagi: Plus, rozrywka

Żartofon to usługa w sieci Plus przeznaczona dla osób, którym telefon służy nie tylko do rozmów, ale i do zabawy. Dzięki Żartofonowi można wkręcić znajomych w niezwykłą sytuację na różne sposoby: zaskoczyć dziwną rozmową, zmienić swój głos albo podłożyć specjalny dźwięk w tle, a w każdej z tych opcji są do wyboru 3 scenariusze. Ta różnorodność zapewnia rozrywkę na długo.

Jeśli chcesz wkręcić znajomego
Serwis oferuje możliwość wyboru jednego z 3 scenariuszy imitujących prawdziwą rozmowę telefoniczną. Po wybraniu jednego ze scenariuszy należy wskazać numer osoby, której chce się zrobić żart i poczekać na uzyskanie połączenia. Osoba, z którą się połączymy, usłyszy odtwarzane nagranie sprawiające wrażenie rzeczywistej rozmowy telefonicznej. Dzwoniący przysłuchuje się odtwarzanemu nagraniu i reakcji drugiej osoby i w każdej chwili może włączyć się do rozmowy.

Jeśli chcesz zmienić swój głos
Serwis umożliwia dokonanie połączenia z wybrana osobą i rozmowę zmienionym głosem. Do wyboru mamy 3 różne głosy. Po wybraniu głosu za pomocą klawiszy 1, 2, 3 należy podać numer odbiorcy, któremu chcemy zrobić żart.

Jeśli chcesz zapewnić sobie alibi
Serwis pozwala na wybór tła dźwiękowego w trakcie trwania rozmowy (głosy lub muzyka, np.: odgłosy dworca PKP, dyskoteki, przerwy w szkole itp.) Korzystając z tego serwisu można szybko wybrać wybrany plik dźwiękowy (muzyczny, słowny, dedykowany), który będzie odtwarzany podczas rozmowy. Właściwe tło wybierane jest za pomocą klawiszy 1, 2, 3. W trakcie rozmowy można zmieniać tła dźwiękowe poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza 1, 2, 3.

Dla tak ciekawej usługi została przygotowana równie ciekawa promocja. Głównym kanałem komunikacji jest strona www (agencja Opcom - www.opcom.pl) oraz strona wap (agencja Looksoft – www.looksoft.pl). Na obu stronach można obejrzeć specjalne filmy reklamowe przygotowane do promocji usługi, utrzymane w równie żartobliwym klimacie sklepu telewizyjnego. W ten sposób promowane jest urządzenie, dzięki któremu można uzyskać na brzuchu tzw. „kaloryfer” śmiejąc się z żartów udostępnionych przy pomocy usługi Żartofon.

Dla użytkowników usługi przygotowany został również konkurs na „najlepszą wkrętkę”. Aby wziąć w nim udział należy opisać żart, który zrobiło się znajomemu i wysłać go na adres konkurs@wkrecaj.pl. Główną nagrodą w konkursie jest Plusfon 401i.

Oto kilka kroków, które należy wykonać by skorzystać z usługi:
Wybierz numer *7177 na swojej klawiaturze i naciśnij przycisk zadzwoń.
Głos w słuchawce poinformuje Cię, który przycisk na Twojej klawiaturze odpowiada jakiemu efektowi.
Wybierz najbardziej odpowiadający Ci efekt i wciśnij odpowiedni klawisz w telefonie. "1" jeśli chcesz wkręcić znajomego. "2" jeśli chcesz rozmawiać ze zmienionym głosem. "3" jeśli chcesz zapewnić sobie alibi.
Głos w słuchawce poinformuje Cię, o scenariuszach dostępnych w danym efekcie.
Klawiszami 1, 2 lub 3 wybierz interesujący Cię scenariusz.
Teraz podaj numer telefonu osoby, z którą chcesz się połączyć i wciśnij #.
Zachowaj powagę, powstrzymaj się od śmiechu, w końcu to normalna rozmowa ;-)

reklama

Ostatnie opinie internautów

komornik 1.04.2008 @ 12:52
dobre, ale czy taka usługa nie jest już w sieci od dłuższego czasu ? a może zostały wprowadzone jakies zmiany o których warto było tutaj wspomnieć ?
nigdy z tego chyba korzystać nie będę... apropo, ile kosztuje ta usługa ?
paczek 1.04.2008 @ 15:44
komornik, jest to już od bardzo dawna. Ale news powstał pewnie z myślą o tych którzy lubią żarty. W końcu dziś mamy 1 kwietnia ;)
Usługa kosztuje 1,22zł, moim zdaniem równiez nieopłacalne. Poza tym mamy alternatywne oprogramowanie - przynajmniej na symbiana ;)
sero 28.04.2008 @ 20:44
żartofon i czasoumilacz to jedne z lepszych dodatkowych usług plusa:)
ktos 19.10.2008 @ 20:37
nienawidzę plusa wszystkie czasoumilacze tylko w plusie znajduje a ja bym chciała w orange i co i orange tylko na początku wszystko oferowało zeby klijentów mieć a teraz nawet głupiego czasoumilacza nie mają szmaty ...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości