PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zdalne Nagrywanie UPC

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zdalne-nagrywanie-upc-9164.html
QR Code
Zdalne Nagrywanie UPC

Maciej Celmer, 11 maja 2011, 12:28
Tagi: aplikacja, iPad, iPhone, UPC, zdalne nagrywanie

UPC Polska oferuje nową, bezpłatną usługę - Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC. Pozwala ona na zaplanowanie nagrywania ulubionych programów z dowolnego miejsca za pomocą telefonów komórkowych, iPhona, iPada i strony WWW.

Dzięki temu abonenci UPC posiadający dekoder z nagrywarką, nawet będąc poza domem będą mieć kontrolę nad telewizyjną ramówką. Zdalne nagrywanie oznacza, że klienci UPC nie muszą opuszczać ulubionych programów telewizyjnych. Po prostu korzystają ze swojego telefonu, komputera lub iPada i iPhona, aby zaprogramować cyfrową nagrywarkę dekodera.

Na dysk twardy dekodera nagrać można filmy, seriale i programy z bogatej oferty blisko 150 kanałów telewizyjnych, dostępnych w Telewizji Cyfrowej UPC. Dzięki nowej usłudze wszyscy użytkownicy Telewizji Cyfrowej UPC mogą również ustawić zdalnie na swoim dekoderze UPC Mediabox przypomnienie o interesującym programie.

Aby planować nagrania i przypomnienia poprzez stronę internetową, należy wejść na stronę: nagrywanie.upc.pl, a następnie zalogować się do Internetowego Przewodnika TV.

Posiadacze iPhona i iPada mogą ściągnąć darmową aplikację z App Store, uzyskując w ten sposób dostęp do bieżącego programu telewizyjnego i funkcji planowania nagrań oraz przypomnień. Dodatkowo aplikacja daje możliwość zapoznania się z najciekawszymi propozycjami filmów i programów z danego dnia w sekcji UPC Poleca, jak również prezentuje najciekawsze zwiastuny filmów z oferty UPC NA ŻĄDANIE.

Zaplanowanie nagrania możliwe jest także poprzez przeglądarkę internetową na każdym telefonie komórkowym pod adresem m.nagrywanie.upc.pl, niezależnie od marki i systemu operacyjnego. Każdy użytkownik nowej usługi może aktywować opcję wysyłania wiadomości e-mail na podany przy rejestracji adres internetowy, potwierdzającą zaplanowanie nagrania danego programu oraz wiadomość o jego statusie.

Zdalne Nagrywanie wpisuje się w projekt „Coolturalne After Hours z UPC”, w myśl którego UPC podejmuje działania, mające na celu dostarczenie klientom najwyżej jakości domowej rozrywk i efektywnego wykorzystania czasu w domu. Z przeprowadzonego przez UPC Polska w marcu br. badania wynika, że 40% klientów UPC uważa możliwość nagrywania za funkcję, która pozwala atrakcyjniej spędzić wolny czas.

Źródło: UPC

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 2 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości