PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ze SmartGPS na wakacje do całej Europy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ze-smartgps-na-wakacje-do-calej-europy-4646.html
QR Code
Ze SmartGPS na wakacje do całej Europy

Michał Gruszka, 7 lipca 2008, 16:20
Tagi: GPS, SmartGPS

SmartGPS SG320 Europa McGuider, najnowsza letnia propozycja firmy Smart Elektronik, to nawigator wyposażony w dokładną mapę Polski i 42 krajów Europy – można go zatem zabrać ze sobą w każdą wakacyjną podróż.

Pogoda zachęca do urlopu, czas zatem wybrać się na ekscytującą wyprawę w nieznane. Jednak aby wakacyjna przyjemność nie zamieniła się w drogę przez mękę i nerwowe poszukiwanie właściwej trasy, warto zabrać ze sobą nawigator SmartGPS SG320 Europa McGuider, który pomoże bezbłędnie trafić do celu. Dane mapowe na karcie SD, dostarczone przez TeleAtlas Europe, gwarantują 100% pokrycia dla krajów Europy Zachodniej i Środkowej oraz znaczące pokrycie dla krajów bałkańskich i Europy Wschodniej.

Srebrna, smukła obudowa pozwala nawigatorowi marki SmartGPS dopasować się dyskretnie do stylu deski rozdzielczej dowolnego pojazdu. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS Centrality Atlas III o częstotliwości 372 MHz urządzenie ma bardzo szybki czas odświeżania, co umożliwia płynne i precyzyjne przesuwanie mapy. Nawigator został także wyposażony w realistyczny system wyświetlania tablic kierunkowych - zbliżony do widoku tablic drogowych w czasie jazdy, co znacznie ułatwia nawigację, szczególnie po skomplikowanych, wielopoziomowych skrzyżowaniach. Automatyczny, inteligentny zoom pozwala na zmianę skali mapy w zależności od położenia pojazdu, planowanych manewrów czy prędkości jazdy, a asystent pasa ruchu wskaże właściwy pas do poruszania się po wcześniej wyznaczonej trasie – wszystko to wyświetlane na wyraźnym, dotykowym ekranie o przekątnej 3,5 cala. SG 320 Europa McGuider podpowie także jakie są przepisy ruchu drogowego, obowiązujące w kraju, do którego wjeżdżamy – informacje te są wyświetlane automatycznie przy przekraczaniu granicy.

Zestaw zawierający nawigator SmartGPS SG320 Europa McGuider, ładowarkę i uchwyt samochodowy, kabel USB oraz mapy Europy na karcie micro SD o pojemności 2 GB (wraz z adapterem do karty mini SD i SD) do kupienia już od początku lipca za 599 zł na www.swiatgps.pl oraz w sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce. W tym samym czasie w sprzedaży znajdzie się także model SmartGPS SG620 Europa McGuider z dotykowym ekranem 4,3” - w cenie 799 zł.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości