PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Zegarek z odtwarzaczem MP3/MP4

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/zegarek-z-odtwarzaczem-mp3-mp4-5431.html
QR Code
Zegarek z odtwarzaczem MP3/MP4

Łukasz Roguski, 27 stycznia 2009, 00:42
Tagi: DigiFi Kleer, mp3, mp4

Firma DigiFi wyprodukowała zegarek Kleer Opera PMP, który służy nie tylko do sprawdzania godziny, ale spełnia również role przenośnego odtwarzacza plików multimedialnych.

Urządzenie obsługuje formaty MP3 oraz MP4. Wyposażono je w kolorowy ekran i bezprzewodowy transmiter, dzięki któremu można przesyłać dźwięk do kompatybilnych odbiorników i słuchawek. Dodatkowym bonusem jest pedometr.

DigiFi Kleer Opera PMP będzie dostępny za kilka miesięcy w cenie około 200 dolarów. Niestety, będzie go można kupić tylko w jednym kolorze, a pastelowy róż nie każdemu przypadnie do gustu...

Źródło: Newlaunches, 4press

reklama

Ostatnie opinie internautów

kilimandzaro_the_1 27.01.2009 @ 20:20
A ja myślę, ze takie urządzenie napewno znajdzie swoją niszę na rynku. Sam pomysł jest banalny i dziwi mnie, czemu tak późno wprowadzają go na rynek?
Szakalabombas 27.01.2009 @ 23:08
Przecież takie urządzenia sa na rynku od dawna, ba! Nie tylko takie, bywają urządzenia potrafiące znaczenie więcej...
Machado 28.01.2009 @ 17:25
Niedlugo zegar bedzie nawet w dlugopisie. Tylko dlaczego jeden kolor?!
Szakalabombas 28.01.2009 @ 23:29
Pech :) Są już zegarki w długopisie, nawet czarny widziałem hehe :)
Marta 29.01.2009 @ 14:07
podoba mi sie sam fakt tego, że jest w kolorze pastelowego różu [ciekawe czemu akurat taki kolor ;)]. nie mniej jednak jako gadget do biegania czy na siłownię całkiem fajny. tylko cena mnie zastanawia, na pewno powinna być adekwatna do porównywalnie dobrych produktów w dwóch częściach, jako osobne mp3 i jako osobny sportowy zegarek.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16